Domů     Zajímavosti
Obrovský světelný lunapark WINTER WONDELRLAND poprvé v ČR!

komerční sdělení

Už v sobotu otevírá své brány největší světelný lunapark v Evropě. V outdoorovém parku v Letňanech se rozzáří svět plný zázraků, pohádek a fantazie. Návštěvníci prožijí kouzelnou cestu do říše světel, dobrodružství a zábavy. A ti první dostanou zářivý dárek..

Obrovský světelný zábavní park plný světel a atrakcí přiváží poprvé do Prahy společnost JVS GROUP, za kterou stojí velkolepé projekty, jako jsou výstavy Cosmos Discovery, Titanic, Tutanchamon nebo zábavní park Šmoulové.

Světelný lunapark WINTER WONDERLAND rozzáří obrovskými světelnými instalacemi rozlehlý park přímo před OC Letňany.

„Věříme, česká premiéra WINTER WONDERLANDU v Letňanech nadchne celé Česko. Inspirovali jsme se největším světovým světelným parkem Glow Garden v Dubaji. Stavíme v Praze obrovský lunapark, zářivý svět pohádek a fantazie, který bude plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy.

Setkáte se tu s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Pinocchiem i Lvím královstvím. Projdete se podmořským bludištěm, zahrajete si na ohromný světelný klavír nebo si zatančíte s tučňáky. Najdete tu labutí jezero i jednorožce, africkou savanu, obrovského krokodýla i nádherný mluvící strom.

Právě interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu,“ popisuje nový světelný lunapark WINTER WONDERLAND Květa Havelková z týmu JVS Group.

WINTER WONDERLAND otevírá brány 4. listopadu

Miliony světel, hudby a atrakcí se spojí do jedinečné atmosféry a vytvoří tak velkolepý svět zábavy, fantazie a pohádek. Na návštěvníky čekají kromě pohádkových zámků, plesů princezen i podmořských říší, také krásně osvětlené pohádkové kolotoče, světlený klavír a zářivý vláček.

Připraveny budou i světelné houpačky, bludiště, kouzelná zahrada plná víl a spousta dalších atrakcí. Součástí Winter Wondelandu bude i kvalitní občerstvení a veškeré zázemí pro návštěvníky.

To vše za cenu jedné vstupenky!

WINTER WONDERLAND se otevře už tuto sobotu 4. listopadu, návštěvní hodiny jsou každý den od 15 hod do 22 hod.

Vzhledem k omezené kapacitě parku a krátké otevírací době doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji včas. Navíc první návštěvníci dostanou zářivé dárky!

Vstupenky na www.winterwonderland.cz

https://youtu.be/Thbya3g65Ls

reklama
Související články
Patří k nejfotogeničtějším pokrmům současnosti. Sushi a poké bowly na fotkách opravdu vypadají skvěle, nicméně ve výsledku to nejvíc ocení tělo. Tedy alespoň za předpokladu, že se vydáte do podniků, které havajskou/japonskou specialitu umí připravit. Základní ingrediencí obou „exotických“ kuchyní je totiž čerstvost, a k tomu pestrost (chutí) a barevnost. Až pak se počítají nutriční hodnoty… […]
Vyplatí se pracovat už na střední škole? Mezi mladými Evropany je to běžná praxe, v Česku rarita. Podle vzdělávací organizace Junior Achievement Czech (JA Czech) je mnohdy přínosnější být aktivní ve studentských programech, účastnit se soutěží nebo se pustit do vlastního projektu. Je k tomu ale potřeba flexibilita, kterou nabízí nová střední škola VICTORIA HIGH […]
Biologicky nerozložitelná, znečišťující přírodu, s obsahem chemikálií potenciálně ohrožujících lidské zdraví. Řeč není o plastových brčkách, jak by se mohlo zdát. Takové závěry si dle poslední studie vysloužily jejich „ekologičtější“ alternativy. Studie oborníků z Antverpské univerzity, publikovaná v létě 2023 na stránkách časopisu Food Additives and Contaminants, se zaměřila na brčka vyrobená z papíru, bambusu, skla, nerezové oceli a plastu […]
V prestižní soutěži The Global Undergraduate Awards 2023, které se přezdívá Nobelova cena pro juniory, byla mezi vítězi v kategorii matematiky a fyziky Dominika Burešová, studentka Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. Se svou bakalářskou prací uspěla v konkurenci více než 2800 dalších studentů a studentek z 409 světových univerzit. V oborech, které se vyučují na […]
Po stopách románových hrdinů Julese Vernea budete putovat na výstavě Cesta kolem světa za 80 dní v Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur. Národní muzeum se vrací k dílu francouzského spisovatele, jehož hlavním motivem je bláznivá sázka anglického gentlemana vymyšlená v londýnském klubu při debatě nad novinami. Vrátíte se v čase o 150 let, navštívíte Egypt, Indii, Singapur, […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz