Domů     NOVINKY
Nedejte jarní únavě šanci a načerpejte energii!

komerční sdělení

Nové číslo Bylinkových receptů pro zdraví je právě v prodeji. Využijte zázračnou moc léčivých bylinek a vneste je do svého života!

Stejně jako v minulých číslech, tak i tentokrát vás seznámíme s léčivou silou bylinek a prozradíme vám jednoduché návody na to, jak je správně použít k léčbě nejběžnějších nemocí a zdravotních obtíží. Jde o velmi cenné a účinné rady na cestě za znovunabytím ztraceného zdraví a povzbuzením vitality.

Dozvíte se, jak porazit jarní únavu a vyčerpání, na které si stěžuje řada lidí. Mnohdy přitom stačí málo, abychom se cítili lépe. Důležité je tělu dodat sílu a podpořit regeneraci organismu. Pomohou vám zelené potraviny, meditace, procházky v přírodě, detoxikace nebo otužování. 

Trápí vás na jaře všelijaké alergie? Existuje několik bylin, které prokazatelně potlačují alergické reakce jak na sliznicích nosohltanu a očí, tak v dýchacích cestách a zmírňují rovněž projevy na pokožce. Používají se buď samostatně, nebo kvůli komplexnímu účinku v kombinacích s dalšími bylinami. 

Prozradíme vám také, jak přírodní cestou zvýšit nízký krevní tlak, posílit zdraví očí a jak chránit naše srdce. Nechybí ani rady, jak překonat bolesti hlavy a kocovinu či jak upravit rozhozené zažívání. 

Padají vám vlasy a vaše nehty jsou slabé a třepí se? Řekneme vám, jakými prostředky můžete proti nadměrnému padání vlasů bojovat a jak jim vrátit sílu a lesk, a také to, jakou pozornost a péči byste měla věnovat nehtům.

A stejně jako v předchozích číslech, tak i v tomto najdete spoustu chutných a zdravých receptů. Je pouze na vás, zda dáte přednost luxusním zákuskům, vynikajícím masovým pečínkám, zdravým svačinkám nebo lahodným smoothie.

Náš časopis plný bylinek a rostlin, které známe z české přírody, potěší všechny zapálené bylinkáře, milovníky lidového léčitelství i majitele zahrádek.

Titul si můžete objednat ZDE

Související články
Světoznámá značka minerální vody Perrier představila novou exkluzivní limitovanou edici své ikonické zelené lahve. Jejím autorem je legenda francouzského designu Philippe Starck, který u příležitosti 160. výročí založení značky vdechl lahvi novou podobu ve svém nezaměnitelném minimalistickém, ale elegantním stylu. Ikonický kapkový tvar zelené lahve Perrier zůstává od vzniku společnosti stejný a stal se symbolem značky. Kromě toho […]
Zajímají vás paralely mezi chováním rakovinných buněk a lidí? Podívejte se pod povrch biologie nádorů, a ponořte se do úvah založených na společensko-vědních teoriích fungování společnosti. Nahlédněte pod povrch rakoviny. Vydejte se do fascinujícího světa „buněčné filosofie“ s knihou inspirativní vědkyně, bioložky Jany Šmardové (1961−2023) z Přírodovědecké fakulty MUNI. Jana Šmardová se ve vědecké práci zaměřovala […]
V každém krajském městě sbírali vědci klíšťata v parcích a zjišťovali, nakolik jsou pro člověka nebezpečná. Nyní vyhodnotili výsledky za loňskou sezonu a vyplynulo z nich, že klíšťata v městských parcích jsou infikovaná víc než ta v přírodě. U každého čtvrtého klíštěte byly nalezeny bakterie způsobující lymeskou borreliózu. V řadě parků pak bylo borrelií infikováno i více než 30 […]
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze spustila nový bakalářský studijní program zaměřený na problematiku klimatických změn a minimalizaci jejich dopadů na společnost a přírodu. Program Omezování klimatických změn je navržen tak, aby ze studentů vyrostli skuteční experti připravení vyvíjet nové technologii a navrhovat udržitelné řízení zdrojů. Nový program nabízí unikátní kombinaci chemického, technologického a manažerského vzdělání, […]
Jak kvalitní je pitná voda v ČR? Můžeme se léčit pomocí pupenů stromů? Jak mapy zachycují proměnu české krajiny? A jak se na krajinu dívá umění? Tato a další témata přináší nový, v pořadí 18. přednáškový cyklus Akademické půlhodinky. Ten společně již 11. rokem připravují Biologické centrum Akademie věd ČR a Jihočeská univerzita v Českých […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz