Domů     Zajímavosti
Vymazlená plejáda kousků v zimním botníku

komerční sdělení

Je to tady zas. Zima. Doba, kdy jsme všichni zahalení od hlavy až k patě. V tomto ročním období musíme držet zvýšenou pozornost nejen na zledovatělých cestách, ale taky chodnících. Správné zimní boty jsou základem, který by měl našim nohám přinést stabilitu, pohodlí a také teplo.

Které pánské zimní boty jsou nejoblíbenější? Na to se spolu podíváme! .

Pánské zimní boty by měly být především funkční a praktické, aby byl váš pobyt venku co nejkomfortnější.

Kvalitní hrubá podrážka vám nohy na kluzkém povrchu jen tak nepodrazí. A když se k funkčnosti přidá i trendy design, máte vyhráno! Pánská zimní obuv je k mání jak ve sportovní, tak i elegantnější podobě.

Dle povahy události, na kterou se vydáte, si tak můžete složit outfit dle potřeby. A které pánské boty na zimu jsou v kurzu?

Kotníkové boty slaví vítězství

Oblíbené zimní boty pánské jsou bezesporu kotníkové boty. Tyto stylové pánské boty nejvíce nosíme právě v zimě. Do práce mohou reprezentovat elegantní pánské kožené boty, které můžete vzít ke kalhotám, košili a blejzru.

Při oblíbené vycházce mimo město pomohou zimní sportovní boty, u kterých je kladen ještě větší důraz na protiskluzovou podrážku a nepromokavost, aby vás nezastavila ani případná vrstva sněhu.

Proti vyšší sněhové nadílce nazujte raději pánské vysoké zimní boty, aby se sníh nedostal do obuvi přímo až k vašim nohám.

Pánská stylová zimní přehlídka

Začneme pozvolna. Co takhle pánské kotníkové boty v tradiční černé?

Takové zimní boty budou pasovat k čemukoli. Nemusíte se proto bát žádného faux pas, co se týče barevných kombinací. Ke sportovnímu stylu stačí k těmto botám obléct například černé sportovní kalhoty a khaki zimní bundu.

Do kina zkuste vybrat kombinaci pánské zimní kožené boty, džíny a tmavě modrý rolák s hnědým vzorem. Nejen na filmové plátno bude zaměřena pozornost vaší drahé polovičky! Pokud se nebojíte trochu výraznějších barev, žluté pánské zimní boty zajisté vzbudí pozornost.

Slaďte s nimi bundu či doplňky jako šálu a rukavice ve stejné barvě a rozjasníte den sobě i okolí!

Pokud chcete svůj botník rozšířit o kvalitní pánské zimní boty, zabrouzdejte do nabídky na Rieker-eshop.cz, kde si vy i vaše nohy zajisté přijdete na své! Skočte rovnýma nohama do zimních bot a vyšňořte se na zimu!

Související články
Co se stane, když si dva bratři vezmou dvě sestry a mají dvě děti? Normálně by děti byli bratranci, ale co když otcové jsou dvě identická dvojčata a matky také dvě identická dvojčata? Pak podle genetiky jsou vlastně sourozenci a ne bratranci. Vědci jsou dvojčaty fascinováni odjakživa. Už multižánrový vědec Francis Galton v roce 1875 […]
Žijeme v době plastové jako generace „plastic people“, v barevném, naleštěném a nerozbitném. Zatímco z kdysi zázračného produktu se stal veřejný nepřítel číslo jedna, dnes ho bereme na milost. Plasty ale nejsou zlo. „Špatnou reklamu plastům dělají obalové výrobky s krátkou dobou použitelnosti, ale především lidské chování, jak s nimi nakládáme…“ řekl nám ředitel Ústavu makromolekulární chemie […]
Pohádky, které dnes známe a milujeme, jsou oproti svým původním verzím jen slabými odvary. Jádra mrazivých nebo lechtivých příběhů, z nichž kdysi povstaly, v nich nicméně přetrvávají dodnes.   Lidové pohádky bývaly lechtivých motivů, vulgarit a jadrného humoru plné. Vyprávěli si je totiž hlavně dospělí, třeba pro zpestření dlouhých zimních večerů. K proměně těchto často velice nekompromisních a […]
Experimenty s koloniemi hlodavců, kterým americký etolog John Calhoun dopřál vše potřebné ke spokojenému životu, s výjimkou životního prostoru, patří k nejvlivnějším psychologickým studiím vůbec. Mluvilo se o nich mezi odborníky a laiky a staly se „vědeckým důkazem“ sociálního rozkladu moderní společnosti. Calhoun přitom dobře věděl, jak se „myší ráj“ může zvrhnout.   Svou nejznámější kolonii, tzv. […]
V minulém týdnu se Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) postaral o sociální „senzaci“. Omylem totiž odvysílal simulaci záznamu, podle kterého astronauti na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) nacvičovali péči o člena posádky trpícího dekompresní nemocí. K vysílání došlo zhruba 28 minut po půlnoci středoevropského času. Ze záznamu bylo patrné, že jeden ze členů posádky […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz