Domů     Zajímavosti
Materiály luxusního spodního prádla a proč se vyplatí dražší spodní prádlo
Martin Macourek
od Martin Macourek 10.8.2022

komerční sdělení

Dopřejte si pohodlí a rozmazlete se spodním prádlem, které vám bude perfektně sedět, ale navíc se v něm budete cítit také příjemně a pohodlně. Jak na to? Vsaďte na prověřené výrobce luxusního spodního prádla, kteří jsou zárukou kvality a spokojenosti.

Spodní prádlo musí hlavně perfektně padnout

Jak poznat, že nosíte vhodné spodní prádlo? Zkušeným prodavačkám spodního prádla stačí jediný pohled a ihned vám řeknou, zda máte vhodnou velikost. Jak to poznají? Dámské spodní prádlo musí dokonale sedět, obzvláště podprsenky.

reklama

Jen díky tomu totiž získá poprsí správný tvar a nikde se nevytvoří žádné boule či mezery. To samé ale platí i o spodním dílu. Kalhotky, trenýrky i boxerky musí rovněž skvěle padnout, ale zároveň vás nesmí nijak omezovat v pohybu či dokonce škrtit v oblasti intimních partií.

Investice do luxusního spodního prádla se vám vyplatí

Příkladem spodního prádla, které dokonale padne, ale i skvěle vypadá, je prádlo značky Calvin Klein. Spodní prádlo Calvin Klein je snadno rozpoznatelné na první pohled díky nápisu Calvin Klein na obvodu.

reklama

Klasické modelové řady spodního prádla Calvin Klein se vyrábí z bavlny, a díky svým střihům dokonale padnou, ale zároveň i dokonale vypadají. Při koupi značkového spodního prádla máte jistotu, že vám vydrží déle než jedno nošení.

Důraz na kvalitu materiálu i provedení

Kromě toho, že značkové spodní prádlo vám při správné péči vydrží v neměnném stavu několik let, máte u něj také jistotu, že je vyrobeno ze špičkových materiálů. Zapomeňte na materiály, které vás svědí, dřou a škrtí.

reklama

Luxusní značky, například Tommy Hilfiger, vyrábí spodní prádlo s jasným záměrem – poskytnout nositeli pohodlí, ale také se postarat o to, aby v prádle vypadal přitažlivě a byl spokojený.

Proto se i v dámském bavlněném spodním prádle mohou ženy cítit jako královny a pánové nedají dopustit na pohodlné boxerky, v nichž bude nadměrné pocení minulostí.

Ale nejedná se pouze o bavlnu, luxusní značky spodního prádla využívají také elastan, polyester, modal, nylon a satén.

Dámské versus pánské spodní prádlo: umíte si poradit s výběrem?

V čem tkví tajemství výběru spodního prádla? Možná vás to šokuje, ale věděli jste, že podle výzkumů nosí až 80 % žen špatnou velikost podprsenky? Výsledkem je poprsí, které je napasováno v příliš malých košíčcích, popřípadě je v košíčcích úplně ztraceno. Jak zjistit tu správnou velikost podprsenky?

S pomocí obyčejného krejčovského metru a nejlépe padnoucí podprsenky, jež žena vlastní. Při přeměření obvodu pod prsy zjistí žena velikost obvodu a při přeměření obvodu přes ňadra odhalí vhodnou velikost košíčků, co potřebuje.

Pánové mají výběr spodního prádla snazší. Musí jim skvěle padnout v pase, neškrtit v rozkroku a poskytovat dostatek prostoru.

Zdravotní výhody kvalitního spodního prádla

Kromě toho, že od vhodně zvolené velikosti spodního prádla nebudete mít otlačeniny a nebude vás nikde svírat, přináší s sebou také zdravotní výhody. Podobně jako je tomu u luxusní matrace, také luxusní spodní prádlo dokáže perfektně odvádět pot, a dokonce posloužit jako prevence vzniku nemocí. .

Při volbě pohodlného spodního prádla totiž eliminujete riziko bolesti zad, nastydnutí ledvin či vzniku vlhkého prostředí v oblasti intimních partií. Abyste měli zajištěné pohodlí i při sportovních aktivitách, noste funkční spodní prádlo, které spolehlivě odvede pot a zabrání zapaření.

Nepodceňujte výběr vhodného spodního prádla, protože se jedná o kus oděvu, co je v těsném kontaktu s intimními partiemi. Nevhodný materiál může způsobit celou řadu zdravotních obtíží. Sázka na luxusní značky spodního prádla se vám vyplatí.

Takové kusy jsou totiž kvalitní, nejsou zdraví škodlivé, vydrží vám několik let a nabídnou dokonalé pohodlí.

reklama
Související články
Těsně před hlavním termínem dobrovolnické akce Ukliďme Česko, kterým je sobota 1. dubna, evidují organizátoři přes 4000 nahlášených úklidů.  Letošní 10. ročník bude jubilejní i zlomový. Až nebývalý zájem se strhnul o dobrovolnickou akci Ukliďme Česko, v minulých týdnech proto organizátoři řešili především logistiku celé akce. Rozeslali po České republice místním organizátorům více než 3 […]
V závanech neklidného větru se pyšně třepotají nad svou zemí jako ztělesnění její identity a historie. V jejich majestátnosti se už od dávných dob odráží víra, společenský směr, originální umění a kultura národa. Vlajky patří k nejviditelnějším symbolům každého státu. Udivují rozmanitými barvami a motivy, které mají svůj specifický význam. V závěsu pak stojí znaky, erby a hymny. […]
Prokrastinace představuje fenomén odkládání plnění povinností a úkolů. Místo toho se člověk raději věnuje nedůležité činnosti, nebo přímo nicnedělání. Rozhodně si však při ní neodpočinete, nestojí za ní ale ani lenost. Co ji způsobuje a jak s ní zatočit? Podle odborníků je prokrastinace výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů, zejména těch náročných a […]
Večeře v rodinném kruhu jsou příjemným zakončením dne, příležitost se uvolnit a popovídat si se svými blízkými. I když je Češi milují, každý den si je dopřává jen 9 % rodin. Alespoň třikrát týdně pak 60 % rodin. Společné večeře přitom přinášejí spoustu výhod, včetně zdravotních. Třeba… Nejnovější průzkum uskutečněný v září tohoto roku American Heart Association, […]
Na tuto otázku mohou pomoci odpovědět lidé, kteří přežili válku v Jugoslávii! Výzkumníci centra CEITEC Masarykovy univerzity hledají dobrovolníky pro mezinárodně uznávanou studii… Stres je přirozenou reakcí organismu na vnímané hrozby nebo problémy. Vyvolává v našem těle řadu fyziologických změn, včetně uvolňování stresových hormonů, jako je kortizol a adrenalin. Zatímco krátkodobý stres může být pro […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz