Domů     Zajímavosti
Poradíme vám, jak nakupovat nábytek na internetu
Martin Macourek
od Martin Macourek 7.9.2021

komerční sdělení

Nakupování nábytku je činnost, která se většiny lidí dotkne alespoň jednou za život. K tomu dochází především před stěhováním do nových prostor nebo při výměně starých, opotřebovaných kusů. Na druhou stranu si můžete udělat radost novým nábytkem i pouhým nákupem.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com

Pokud jde o způsoby, jak to provést, je třeba zmínit dvě možnosti – nákup v kamenném obchodě a nákup online na internetu. Které dáváte přednost? Rozhodně jsme pro druhou možnost. Kromě toho, že vám řekneme proč, nevynecháme ani osvědčené metody nakupování nábytku na internetu.

Proč nakupovat nábytek online?

Nalijme si sklenku čistého vína: V pokročilém 21. století žije mnoho lidí uspěchaným a hektickým životním stylem. A pobíhání po obchodech v něm málokdy má místo. To je první důvod, proč nakupovat nábytek na internetu.

reklama

Je to také obecně rychlejší a pohodlnější než se plahočit po obchodech. Navíc můžete modely nábytku porovnat na první pohled nebo si dát čas na rozmyšlenou.

Nikdo na vás nebude tlačit, takže se můžete v klidu rozhodnout, co si nakonec koupíte, abyste si svou domácnost doladili přesně podle svých představ.

Zdroj obrázku: Followtheflow / Shutterstock.com

Jak nakupovat nábytek na internetu?

Nejprve doporučujeme, abyste si udělali představu o tom, jaký nábytek vlastně chcete. Hledáte něco v moderním stylu, nebo vás zajímají spíše skandinávské, retro či vintage kousky? Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, můžete se inspirovat přímo na internetu.

reklama

Vyhraďte si nějaký čas na hledání inspirace. Pinterest může být v tomto ohledu velkým pomocníkem. Ale pozor, Pinterest vás dokáže vtáhnout do své „krásy“ natolik, že se z několika minut může stát hodina nebo dvě.

Na druhou stranu je to daň za to, že díky ní můžete najít to, po čem vaše srdce touží.

Porovnání nabídek e-shopu

Není žádným tajemstvím, že nábytek dnes nabízí mnoho prodejců. Porovnávání nabídek různých e-shopů se tak může zdát jako zdlouhavý a únavný proces. Naštěstí víme, jak si to můžete usnadnit.

Zdroj obrázku: xujun / Shutterstock.com

Náš tip: Navštivte portál Biano, který chytře a přehledně sdružuje nabídky nejlepších českých e-shopů. Nemusíte tak procházet desítky e-shopů s nábytkem zvlášť. Biano to udělá za vás. A nejlepší na tom je, že nábytek můžete filtrovat nejen podle mnoha kategorií, ale také podle různých parametrů i ceny. Výsledkem vašeho hledání tak budou modely nábytku, které skutečně hledáte.

reklama

A pokud si nevíte rady s výběrem, zabruste do Biano magazínu, kde třeba zjistíte, jak vybrat sedací soupravu, a mnoho dalšího.

Vyhledávání podle fotografií

O něco výše jsme zmínili, že proces online nakupování můžete začít čerpáním inspirace – například na Pinterestu. Řekněme, že jste našli svůj vysněný kousek. Ale co teď? Jak jej co nejsnadněji a nejrychleji najít?

Kromě toho, že jeho hledání může být zdlouhavé a únavné, nemusí mít ani šťastný konec. Společnost Biano má pro vás řešení i v tomto případě.

Zdroj obrázku: Biano.cz

Věděli jste, že portál Biano má intuitivní vyhledávač, do kterého můžete nahrát fotografii nalezenou kdekoliv na internetu? Díky tomu snadno a rychle najdete nejpodobnější alternativy, které mají české e-shopy ve svém sortimentu.

Nevěříte tomu? Vyzkoušejte to! Opravdu to funguje.

Užijte si ušetřený čas

A na závěr nezbývá než konstatovat, že po pohodlném, rychlém a snadném nákupu nábytku na internetu si můžete ušetřený čas užívat plnými doušky. Místo toho, abyste se hodiny honili za něčím, co v obchodě možná ani nenajdete, můžete se věnovat domácím pracím, trávit čas s rodinou nebo jen tak odpočívat.

Nebo se poohlédnete po něčem jiném? Koneckonců, když už znáte výhody nakupování online a víte, jak na to, proč ne?

reklama
Související články
Prokrastinace představuje fenomén odkládání plnění povinností a úkolů. Místo toho se člověk raději věnuje nedůležité činnosti, nebo přímo nicnedělání. Rozhodně si však při ní neodpočinete, nestojí za ní ale ani lenost. Co ji způsobuje a jak s ní zatočit? Podle odborníků je prokrastinace výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů, zejména těch náročných a […]
Večeře v rodinném kruhu jsou příjemným zakončením dne, příležitost se uvolnit a popovídat si se svými blízkými. I když je Češi milují, každý den si je dopřává jen 9 % rodin. Alespoň třikrát týdně pak 60 % rodin. Společné večeře přitom přinášejí spoustu výhod, včetně zdravotních. Třeba… Nejnovější průzkum uskutečněný v září tohoto roku American Heart Association, […]
Na tuto otázku mohou pomoci odpovědět lidé, kteří přežili válku v Jugoslávii! Výzkumníci centra CEITEC Masarykovy univerzity hledají dobrovolníky pro mezinárodně uznávanou studii… Stres je přirozenou reakcí organismu na vnímané hrozby nebo problémy. Vyvolává v našem těle řadu fyziologických změn, včetně uvolňování stresových hormonů, jako je kortizol a adrenalin. Zatímco krátkodobý stres může být pro […]
Až se astronauti poprvé po více než 50 letech vrátí na Měsíc v rámci mise NASA Artemis III, budou mít na sobě skafandr nové generace. Lepší, flexibilnější, odolnější, pohodlnější. Pokročilý speciální oblek zajistí, že astronauti budou vybaveni vysoce výkonným a robustním vybavením a že se do něj vejde mnoho typů lidských postav. Nový skafandr Axiom […]
Neodvratitelná je sudba vysychajícího Aralského jezera. Z kdysi obří vodní plochy zůstal jen malý pozůstatek na kazašské straně hranice. Zcela stejný osud však hrozí i dalším jezerům – mezi nimi i Urmijskému jezeru v Íránu, které bývalo největším jezerem na Blízkém východě. Voda v bezodtokém jezeře, které mělo dříve rozlohu 5000 km2 jako Ústecký kraj, ubývá nepřetržitě od […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz