Domů     Technika
Papírové fotky kdykoliv, do 41 sekund, v kvalitě jako z fotolaboratoře

komerční sdělení

Není nad papírovou fotku! Snímky z dovolené, momentky nebo i pozvánky na narozeninovou oslavu, to všechno zvládne tiskárna od Canonu – stylová malá fototiskárna Canon SELPHY CP1500 s jednoduchým ovládáním a kvalitou tisku na úrovni fotolaboratoře. .

Přitom nikam nemusíte, fotky k tisku pošlete třeba z chytrého telefonu a fotografii o velikosti pohlednice držíte v ruce už za 41 sekund.

Tato fototiskárna se přizpůsobí rodinnému životu: prostřednictvím aplikace pro chytré telefony SELPHY Photo Layout 3.0 (podporovaná v iOS, iPadOS a Android) lze z fotografií vytvořit koláže nebo pozvánky.

Umí tisknout i drobné samolepky do scrapbooků anebo jednoduše tisknout momentky z každodenního života a rodinných dovolených, aniž by bylo nutné spěchat k nejbližšímu minilabu.

V aplikaci lze snímky dále upravovat – přidávat text, rámečky a vzorovaný filtr, například sněhové vločky na vánoční přání nebo malé otisky tlapek přes snímek domácího mazlíčka. K jednotlivým snímkům lze přidat QR kód, a propagovat tak portfolio, webové stránky nebo sdílet celé fotoalbum.

Aplikace má nyní přístup i ke snímkům z fotoaparátu nebo chytrého telefonu nahraným na sociální média nebo jinam do cloudu.

K tiskárně SELPHY CP1500 lze v jednom okamžiku připojit neomezený počet chytrých telefonů, pro spárování stačí naskenovat QR kód z aplikace SELPHY Photo Layout. Anebo můžete do tiskárny vložit SD kartu nebo USB flash disk.

To znamená, že je z tiskárny možné udělat součást programu na večírky a akce. A to i díky elegantnímu designu s velkým displejem LCD a velmi intuitivnímu ovládání zjednodušenou sadou tlačítek.

A to nemluvíme o rychlosti. Kompaktní fototiskárna s rychlou sublimační technologií vytvoří výtisky o velikosti pohlednice (tedy 10×15 cm) za pouhých 41 sekund. Na konci tisku je totiž nanesena speciální povrchová úprava, která chrání fotografii před vodou, nečistotami, vyblednutím barev a otisky prstů.

Je tedy možné si je ihned prohlížet a dotýkat se jich, aniž by hrozilo jejich poškození. Když fotky uložíte do alba, vydrží v pokojové teplotě a běžné vlhkosti až sto let.

Speciální fotopapír, od pohlednic přes čtvercové formáty až po mini samolepky pro štítkování, lze dokupovat v lepších fotoobchodech nebo e-shopech.

Canon SELPHY CP1500 pořídíte za 3.490 Kč a k dispozici je v růžové, bílé a černé barvě.

Související články
Český národní pavilon na světové výstavě EXPO 2025 byl oficiálně otevřen veřejnosti a hned od začátku zaujal nejen svou architekturou, ale i pestrým programem. Významným bodem je účast středoškolského týmu LASAR, který představí inovativní řešení problematiky kosmického odpadu. Pavilon navržený studiem Apropos Architects je architektonickým skvostem, jehož dřevěná a skleněná konstrukce ve tvaru spirály symbolizuje […]
Technika 10.4.2025
V Brně vzniklo České polovodičové centrum, které propojí výzkum s průmyslem a pomůže nastartovat polovodičový ekosystém. Má ambici posílit nejen českou, ale i evropskou technologickou suverenitu. Nově otevřené České polovodičové centrum (Czech Semiconductor Centre – CSC) má za cíl propojit výzkumné instituce, univerzity a technologické firmy. Pomůže především malým podnikům a startupům s vývojem čipů, […]
Technika 10.4.2025
Společnost Toyota Engineering Society začala loni pracovat na sférickém mobilním zařízení, které bude schopné přepravovat lidi v průhledné kulaté kapsli. Po čtyřech měsících vývoje představila funkční prototyp. Připomíná mobilní kapsli, kterou se pohybovali návštěvníci parku dinosaurů ve filmu Jurský svět. Vozidlo funguje na stejném principu jako kolo pro křečky. Na vnitřní straně koule jsou položeny […]
Tým z laboratoře CAPADS na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze provedl průlomové měření v oblasti intenzitní optické interferometrie, která je zásadní pro přesné měření směrů a vzdáleností ve vesmíru. Zlepšení v přesnosti by mohlo dosáhnout až několika řádů a výrazně přispět k hlubšímu pochopení kosmických struktur a jevů. Výzkum týmu se zaměřil na tzv. Hanbury […]
Může technologie zrušit smrt, jak ji známe? Možná ano. Uchování mozku by podle jednoho mladého australského vědce mohlo být možnou cestou k tomu, aby lidstvo překonalo své největší biologicky dané omezení. V roce 1918 bylo Elizabeth Hughes Gossettové jedenáct let. Místo, aby si hrála s jinými dětmi, pomalu umírala. Lékaři jí totiž diagnostikovali diabetes 1. […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz
Provozovatel: RF HOBBY, s. r. o., Bohdalecká 6/1420, 101 00 Praha 10, IČO: 26155672, tel.: 420 281 090 611, e-mail: sekretariat@rf-hobby.cz