Domů     Technika
Pohodlí na dovolené: Bez těchto vychytávek se neobejdete

komerční sdělení

Plánujete dovolenou a chcete si ji užít bez starostí? Česká značka FIXED nabízí řadu praktických doplňků, které vám cestování zpříjemní a usnadní. Od multifunkční selfie tyče a výkonných powerbank až po stylové taštičky a voděodolné vaky.

Objevte vychytávky, díky kterým si užijete letní dobrodružství naplno..

Zachyťte všechny zážitky

Rádi dokumentujete své cestovatelské zážitky? Pak je pro vás multifunkční MagSafe selfie tyč a tripod v jednom, FIXED MagSnap, nezbytností. Inovativní selfie tyč je vybavena technologií MagSafe, umožňující snadné a bezpečné připojení i oddělení telefonu, hodí se tak pro rychlé a pohodlné focení.

Stabilní tripod umožňuje pořizování videí a fotek bez rozmazání. Tyč lze rozložit až do délky 72 cm, složená je vysoce kompaktní a délkou 17 cm se jednoduše vejde do batohu. Bluetooth spoušť umožňuje ovládání na dálku.

Ani ta nejlepší výbava při pořizování fotek a videí nepomůže, vybije-li se vám telefon či notebook. Nezbytností je powerbanka FIXED Zen 20 Pro. S kapacitou 20 000 mAh a podporou rychlého nabíjení PD 3.0 zajišťuje energii pro všechna vaše zařízení v průběhu celého dne.

Powerbanka je vybavena 2x USB-C a 1x USB-A porty a má schopnost nabíjet až tři zařízení současně. Maximální výkon 130 W umožňuje nabíjení telefonů nebo notebooků. Zabudovaný LCD displej informuje o zbývající kapacitě a výkonu jednotlivých portů.

Vždy při sobě

Chystáte-li se na dovolenou k vodě oceníte voděodolný vak FIXED Float Bag. Vak je vybaven nastavitelným popruhem a ochrání vaše cennosti před vodou a pískem. Do vaku o objemu 3l se kromě telefonu vejde peněženka, sluchátka nebo jiné drobnosti.

FIXED Verona taštička je doplněk pro každého, kdo chce mít cennosti v bezpečí a po ruce. Verona je vyrobena v prostějovské dílně z kvalitní koženky odolné proti poškrábání. Rozdělení tašky na hlavní kapsu pro telefon a druhou menší pro kreditní karty nebo jiné drobnosti usnadňuje rychlý přístup ke všemu, co potřebujete mít vždy při sobě. Unisex design a různé barevné varianty snadno sladíte s outfitem.

Šetřete místo

Nabíječka MagFlex 3v1 je řešením pro každého, kdo má více než 1 zařízení a nechce s sebou vozit klubko nabíječek. Kompaktní nabíječka umožňuje nabíjení až tří zařízení současně, můžete tak nabíjet telefon, chytré hodinky a třeba bezdrátová sluchátka.

Skládací konstrukce šetří místo v kufru. Díky multifunkčnímu designu ji lze použít i jako nabíjecí podložku nebo stojánek.

Více informací na fixed.zone

Související články
Čínské technologické firmy byly do značné míry zaskočeny průlomem v oblasti generativní umělé inteligence. Byť by své zaspání rády dohnaly, státní regulace a ne zcela dobře se vyvíjející čínská ekonomika jsou jim v tom překážkou. V listopadu, rok po vydání aplikace ChatGPT, se poměrně neznámý čínský start-up dostal na první místo žebříčku, který hodnotí schopnosti […]
Génius Santini po sobě zanechal řadu architektonicky podivuhodných a nádherných staveb. Všechny jeho majestátní budovy, ale i drobné kapličky mají jedno společné – jsou plné mystických odkazů a tajemných symbolů…   Striktně geometrické tvary v geniálních dílech Jana Blažeje Santiniho-Aichela (1677–1723) často odkazují ke konkrétním číslům a mystice, nicméně žádná stavba není tolik plná symbolů jako […]
Tradiční Olomoucké tvarůžky slaví významné jubileum. V roce 1924 se v loštické tvarůžkárně roztočil první formovací stroj a odstartoval revoluci ve výrobě jediného původního českého sýra. Formovací stroj dokázal vyrobit neuvěřitelných 10 000 tvarůžků za hodinu a umožnil tak tvarůžkovou pochoutku dostat k mnohem většímu množství zákazníků. Historie výroby tvarůžků sahá až do 16.  století, […]
Už zítra začíná největší český Veletrh vědy, kde se během tří dní představí více než 100 expozic Akademie věd ČR, univerzit a inovačních firem. Vstup je zdarma. Některé stánky budou připomínat improvizované laboratoře, jiné doplní speciální exponáty. Vyzkoušíte si různé laboratorní pomůcky, laserové bludiště, písařskou dílnu, navštívíte tibetský slavnostní stan, můžete zkusit chemickou únikovou hru […]
Vezmete altermagnet, dáte ho pod rentgen, měníte polarizační filtr a pozorujete, jak materiál pohlcuje světlo. Zní to skoro jako pokus z běžné hodiny fyziky, jde však o průlomový experiment, jehož výsledkem je pozoruhodný objev fyziků z Masarykovy univerzity, Akademie věd ČR (AV ČR), Metropolitní univerzity v Ósace a University of Nottingham. Před půl rokem mezinárodní […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz