Domů     Medicína
Jak se zbavit akné? TOP 4 produkty pro péči o problematickou pleť

komerční sdělení

Produkty pro péči o pleť a kosmetika této ikonické značky si rychle získaly oblibu ve světě krásy hlavně díky svým účinným a promyšleným formulím za dostupné ceny. Pokud jde o potřeby různých typů pleti, není pochyb o tom, že v sortimentu značky The Ordinary najdete vhodný produkt.

Společnost nabízí produkty, které řeší individuální problémy, jako je suchá pleť, růžovka a další. Odborníci značky The Ordinary navíc ví, jak se rychle zbavit akné.

V našem článku se dozvíte více o pečující kosmetice The Ordinary, která opravdu funguje.

Tyto nejlepší přípravky na akné a další kvalitní kosmetika The Ordinary vám pomohou vyrovnat se se všemi kožními problémy spojenými s akné.

Peeling The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

AHA kyseliny odlupují horní povrch pokožky a zanechávají ji rovnoměrnější. Beta hydroxykyseliny (BHA) také exfoliují pokožku, ale navíc pomáhají vyčistit ucpané póry. Tento roztok 30 % AHA a 2 % BHA pomáhá bojovat proti viditelným skvrnám po akné a zlepšuje zářivost pleti.

Taková kombinace složek také zlepšuje vzhled pokožky a snižuje výskyt jemných vrásek při dalším používání. Doporučeno pro pleť se sklonem k akné, která potřebuje pravidelnou exfoliaci. Peeling navíc odstraňuje záněty a pomáhá dosáhnout bezchybné textury. Tento přípravek není však vhodný pro velmi citlivou pokožku.

Sérum s kyselinou azelaovou The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

Sérum je vhodný pro účinné odstranění zánětů a stop po akné. Hlavní aktivní složka tohoto přípravku díky blokování tvorby melaninu odstraňuje nejen postakné, ale i další poruchy hyperpigmentace kůže. Sérum je jedním z nejlepších přípravků na akné této značky, protože poskytuje rychlý a zřejmý účinek:

zcela odstraňuje záněty a skvrny po akné, činí pokožku hladší a pružnější. Má poměrně specifickou texturu, proto je vhodné po něm použít hydratační přípravek.

Sérum pro mastnou a problematickou pleť The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc PCA 1% 

Niacinamid, také známý jako vitamín B3, a zinek jsou přirozeně se vyskytující látky v těle. Tyto ingredience jsou užitečné v péči o pleť, zvlášť často se používají k čištění pleti a vyrovnání produkce kožního mazu.

Kombinace těchto dvou účinných složek pomáhá bojovat proti pigmentovým skvrnám tím, že snižuje množení kožních bakterií a minimalizuje rozšířené póry.

Sérum s kyselinou hyaluronovou The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

Toto pleťové sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, jejíž lehká konzistence proniká do hlubokých vrstev pokožky. 3D hyaluronát sodný nasycuje pokožku vlhkostí a D-panthenol, který je zodpovědný za urychlené hojení, zjemňuje a dezinfikuje.

Tato složka také přispívá k maximálně účinné hydrataci pokožky. Díky své lehké textuře je toto sérum s kyselinou hyaluronovou a vitamínem B5 vhodné pro lidi s mastnou, ale dehydratovanou pletí. Díky takové kombinaci složek sérum zanechává vaši pleť zdravější a minimalizuje výskyt jemných vrásek.

Související články
Na první pohled se může zdát, že jde o obyčejnou únavu… Může však jít i o život. Ačkoli patří Myasthenia gravis k nejčastějším a zároveň nejnebezpečnějším svalovým onemocněním, o jeho existenci ví laická i odborná veřejnost stále velmi málo Podle předsedkyně pacientské organizace MYGRA, Miriam Křivkové, se přitom může objevit v řádu několika minut. „Tělo se […]
Než byla v roce 1955 vytvořena první vakcína, byla dětská obrna obávanou nemocí. V jejím důsledku mohlo u dětí dojít k ochrnutí dýchacích a polykacích svalů. V takovém případě se jejich jedinou nadějí na přežití staly železné plíce. Jako železné plíce se označuje ventilátor s negativním tlakem. Jedná se o válec, v němž pacient leží […]
Pořád je to opomíjená záležitost, třebaže lékaři upozorňují na evidentní přínos. Význam pupečníkové krve pro lékařské zákroky byl potvrzen před 30 lety, kdy byla v pražské nemocnici v Motole provedena první transplantace pupečníkové krve v České republice. Dětský pacient, trpící závažnou nemocí, dostal díky krvetvorným kmenovým buňkám z pupečníkové krve od sourozence šanci na uzdravení. […]
Mravenčí práce a 10 let výzkumu přivedly vědce z Harvardu a Googlu k průlomovému milníku pro neurovědu – detailní 3D mapě lidského mozku. Pochopitelně ne celého. I jeden milimetr krychlový má ale co říct o povaze jedné z nejsložitějších věcí, která ve vesmíru existuje. I po letech soustavného snažení mají neurovědci stále jen mlhavou představu o tom, […]
Co se stane, když si dva bratři vezmou dvě sestry a mají dvě děti? Normálně by děti byli bratranci, ale co když otcové jsou dvě identická dvojčata a matky také dvě identická dvojčata? Pak podle genetiky jsou vlastně sourozenci a ne bratranci. Vědci jsou dvojčaty fascinováni odjakživa. Už multižánrový vědec Francis Galton v roce 1875 […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz