Domů     Technika
Papírové fotky kdykoliv, do 41 sekund, v kvalitě jako z fotolaboratoře
Martin Macourek
od Martin Macourek 25.3.2023

komerční sdělení

Není nad papírovou fotku! Snímky z dovolené, momentky nebo i pozvánky na narozeninovou oslavu, to všechno zvládne tiskárna od Canonu – stylová malá fototiskárna Canon SELPHY CP1500 s jednoduchým ovládáním a kvalitou tisku na úrovni fotolaboratoře. .

Přitom nikam nemusíte, fotky k tisku pošlete třeba z chytrého telefonu a fotografii o velikosti pohlednice držíte v ruce už za 41 sekund.

Tato fototiskárna se přizpůsobí rodinnému životu: prostřednictvím aplikace pro chytré telefony SELPHY Photo Layout 3.0 (podporovaná v iOS, iPadOS a Android) lze z fotografií vytvořit koláže nebo pozvánky.

Umí tisknout i drobné samolepky do scrapbooků anebo jednoduše tisknout momentky z každodenního života a rodinných dovolených, aniž by bylo nutné spěchat k nejbližšímu minilabu.

V aplikaci lze snímky dále upravovat – přidávat text, rámečky a vzorovaný filtr, například sněhové vločky na vánoční přání nebo malé otisky tlapek přes snímek domácího mazlíčka. K jednotlivým snímkům lze přidat QR kód, a propagovat tak portfolio, webové stránky nebo sdílet celé fotoalbum.

Aplikace má nyní přístup i ke snímkům z fotoaparátu nebo chytrého telefonu nahraným na sociální média nebo jinam do cloudu.

K tiskárně SELPHY CP1500 lze v jednom okamžiku připojit neomezený počet chytrých telefonů, pro spárování stačí naskenovat QR kód z aplikace SELPHY Photo Layout. Anebo můžete do tiskárny vložit SD kartu nebo USB flash disk.

To znamená, že je z tiskárny možné udělat součást programu na večírky a akce. A to i díky elegantnímu designu s velkým displejem LCD a velmi intuitivnímu ovládání zjednodušenou sadou tlačítek.

A to nemluvíme o rychlosti. Kompaktní fototiskárna s rychlou sublimační technologií vytvoří výtisky o velikosti pohlednice (tedy 10×15 cm) za pouhých 41 sekund. Na konci tisku je totiž nanesena speciální povrchová úprava, která chrání fotografii před vodou, nečistotami, vyblednutím barev a otisky prstů.

Je tedy možné si je ihned prohlížet a dotýkat se jich, aniž by hrozilo jejich poškození. Když fotky uložíte do alba, vydrží v pokojové teplotě a běžné vlhkosti až sto let.

Speciální fotopapír, od pohlednic přes čtvercové formáty až po mini samolepky pro štítkování, lze dokupovat v lepších fotoobchodech nebo e-shopech.

Canon SELPHY CP1500 pořídíte za 3.490 Kč a k dispozici je v růžové, bílé a černé barvě.

reklama
Související články
Už děti vědí, co znamenají tři barvy na semaforu. Ale co kdyby se na něm najednou objevilo i bílé světlo? Není vyloučeno, že se to stane a výzkumníci horlivě zvažují, kdy a jak ho prosadit. Souvisí s autonomními vozidly a i pro ta obyčejná by prý mohlo mít jen samé výhody. Autonomní vozidla (AV) brázdí […]
Oblast technologií je světem, kde se nad dosaženým vývojem leckdy tají dech. Ale jindy je také světem jen těžko uvěřitelných selhání a průšvihů. Inu, jak to tak bývá, není každý den posvícení… Elon a jeho síť Některými je považován za vizionáře, jinými za sociopatického egomaniaka. Ano, řeč je o podnikateli Elonu Muskovi. Když se jednou […]
Využívání umělé inteligence v mnoha sférách je nyní aktuálním diskuzním tématem. Jedni jsou jí nakloněni, druzí ji považují za časovanou bombu. Asi zde bude platit více než jinde, že AI je skvělým sluhou, ale špatným pánem. Umělá inteligence (AI) má neskutečný potenciál. Vědci z Kalifornské univerzity v San Diegu jsou přesvědčeni o tom, že by […]
Chatování s umělou inteligencí se stalo oblíbenou kratochvílí posledních měsíců. Pravda, systémy, které jsou na internetu k dispozici, se ještě mají co učit, maturant by je se svými znalostmi ještě zastínil. Ale všeho do času… „Sebevědomý bullshitter, který dokáže psát velmi přesvědčivé nesmysly,“ tak občas bývá umělá inteligence pocházející ze Silicon Valley popisována. Zatímco akademická […]
Propojení akademiků s byznysem a zakládání univerzitních společností s kapitálem soukromých investorů, tzv. spin-offů, je celosvětovým trendem. Nejinak je tomu v České republice, kde již několik posledních let, zejména v oblasti průmyslu 4.0., technologiích, automotive, IT či ve zdravotnictví takové projekty za podpory různých programů a investorů vznikají. Nyní představila holdingová společnost FABA CAPITAL svůj inkubační program FABA […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz