Domů     Technika
HONOR X7: Je to váš další telefon?
Martin Macourek
od Martin Macourek 10.1.2023

komerční sdělení

HONOR X7 může být pro vás tím pravým telefonem. Tento telefon může být levný telefon, ale také zasáhne všechny funkce, které byste mohli u smartphonu hledat. Hned na začátku to má hodně šťávy z baterie.

Má 5 000 mAh baterii. To je dostačující k tomu, abyste byli během dne nabiti hraním her a streamováním videa. Pokud vás to k přesvědčení nestačí, přečtěte si více, abyste se dozvěděli o funkcích Honor x7.

Jaké jsou vlastnosti HONOR X7

Tělo

HONOR X7 má výšku 167,59 mm, šířku 77,19 mm a hloubku 8,62 mm. Má hmotnost 198 gramů. Pokud si všimnete, váha honoru x7 je docela statná. Je to kvůli baterii telefonu, která je také obrovská z hlediska kapacity.

reklama

honor x7 má plastová záda a plastový rám.

To je typické pro levný telefon, který místo skla nebo kovu používá plast.

Zobrazit

Značka HONOR se také pokusila snížit výrobní náklady tohoto telefonu použitím IPS LCD obrazovky. Ti, kteří OLED telefony chvíli používali, si mohou všimnout malého rozdílu v jasu a kontrastu na barvách displeje.

reklama

Jakmile si ale zvyknete na LCD telefonu, budete si tento typ obrazovky užívat, protože má oproti OLED určité výhody. IPS LCD nabízí uživateli lepší pozorovací úhly ve srovnání s OLED. Poskytuje také jasnější obraz, když jste venku a na slunci.

Na telefon s IPS LCD se dá rozhodně zvyknout. Obnovovací frekvence tohoto telefonu je až 90 Hz. Má 16 milionů barev s rozlišením 1600 na 720. Jeho poměr stran je 20:9. Má také vícedotyková gesta s až 10 dotykovými body.

Plošina

HONOR X7 je vybaven výchozím Androidem 11 s Magic UI 4.2. Jeho čipsetem je Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G. Typ CPU je osmijádrový, zatímco jeho GPU je Adreno 610. Na telefon střední třídy, který je cenově dostupný na úrovni rozpočtu, tento telefon skutečně funguje dobře při skutečných každodenních úkolech.

reklama

Prostřednictvím zařízení můžete snadno procházet platformy sociálních médií, kontrolovat e-maily, zveřejňovat komentáře a číst zprávy a zábavu. Jeho výkonný procesor také pomáhá hráčům, kteří chtějí telefon používat pro RPG a hry pro více hráčů.

Fotoaparát

Má nastavení čtyř zadních fotoaparátů – 48MP f/1,8 fotoaparát, 5MP f/2,2 fotoaparát, 2MP f/2,4 hloubkový fotoaparát a 2MP f/2,4 makro fotoaparát. Pro selfie kameru je telefon vybaven 8MP fotoaparátem se světelností f/2.0. Přední i zadní fotoaparát podporuje natáčení videa v rozlišení 1080p.

Baterie

Telefon má 5 000 mAh baterii. To je opravdu jeden ze standardů, pokud jde o výdrž baterie. Na trhu je jen pár telefonů s 5 000mAh baterií. To znamená, že můžete telefon snadno používat po celý den bez obav o výdrž baterie.

Závěr

HONOR X7 je levný telefon s cenou kolem 200 $, který můžete považovat za svůj další smartphone. Pokud hledáte zařízení, které dokáže dobře plnit základní každodenní úkoly, aniž byste se museli bát, že uprostřed dne ztratíte šťávu z baterie, měli byste dostat tu čest x7. Má také velký displej a energeticky úspornou čipovou sadu.

K tomu HONOR X7 chrání vaše oči díky certifikaci TÜV Rheinland pro slabé modré světlo. Toto zařízení má skutečně mnoho funkcí, které jsou všechny zabalené do levného telefonu.

reklama
Související články
Pátrání po ztraceném miniaturním zdroji radioaktivního césia 137 dokázalo v uplynulých dnech vytížit úřady a záchranné složky v západní Austrálii. Zdroj nebezpečného beta a gama záření se po intenzivním nasazení záchranářů a hasičů a speciálních přístrojů nakonec našel, ale alarmující incident bude i nadále vzbuzovat řadu otázek. Na vývoji řešení, které by pomohlo záchranářům v […]
Svět nebude v blízké budoucnosti bojovat jen s růstem CO2 v ovzduší, ale zároveň se bude potýkat s nedostatkem lithia potřebným pro výrobu baterií do elektromobilů. Do roku 2040 poptávka podle analýzy Benchmark Minerals Intelligence několikanásobně vzroste a vytvoří se deficit 1,8 megatun ročně. Tomuto problému by se podle ředitele výzkumu Toyoty Motor Corporation Gilla […]
Pomocí malé skřínky byl schopen manévrovat modelem lodičky, a to bez jakéhokoliv viditelného spojení. Vědecké kouzlo, které Nikola Tesla předvedl v Madison Square Garden vyvolalo senzaci. Jeho bezdrátové ambice ale byly mnohem větší. Nadšený profesor představoval druhákům pokrokový přístroj. Grammovo dynamo, které si nechal na Polytechnickou školu ve Štýrském Hradci v Rakousku přivézt až z Paříže, bylo vybaveno […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
Německo se opět přiblížilo k dlouhodobé ekologičtější náhradě za ruský zemní plyn a uhlí. Německá energetická společnost RWE s norskou státní energetickou firmou Equinor oznámily, že v příštích několika letech v Německu vybudují vodíkové elektrárny a velkokapacitní produktovod pro dodávku paliva, uvedla to CNN. Dohoda je součástí německé snahy do roku 2030 postupně vyřadit všechny […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz