Domů     Technika
HONOR X7: Je to váš další telefon?

komerční sdělení

HONOR X7 může být pro vás tím pravým telefonem. Tento telefon může být levný telefon, ale také zasáhne všechny funkce, které byste mohli u smartphonu hledat. Hned na začátku to má hodně šťávy z baterie.

Má 5 000 mAh baterii. To je dostačující k tomu, abyste byli během dne nabiti hraním her a streamováním videa. Pokud vás to k přesvědčení nestačí, přečtěte si více, abyste se dozvěděli o funkcích Honor x7.

Jaké jsou vlastnosti HONOR X7

Tělo

HONOR X7 má výšku 167,59 mm, šířku 77,19 mm a hloubku 8,62 mm. Má hmotnost 198 gramů. Pokud si všimnete, váha honoru x7 je docela statná. Je to kvůli baterii telefonu, která je také obrovská z hlediska kapacity.

honor x7 má plastová záda a plastový rám.

To je typické pro levný telefon, který místo skla nebo kovu používá plast.

Zobrazit

Značka HONOR se také pokusila snížit výrobní náklady tohoto telefonu použitím IPS LCD obrazovky. Ti, kteří OLED telefony chvíli používali, si mohou všimnout malého rozdílu v jasu a kontrastu na barvách displeje.

Jakmile si ale zvyknete na LCD telefonu, budete si tento typ obrazovky užívat, protože má oproti OLED určité výhody. IPS LCD nabízí uživateli lepší pozorovací úhly ve srovnání s OLED. Poskytuje také jasnější obraz, když jste venku a na slunci.

Na telefon s IPS LCD se dá rozhodně zvyknout. Obnovovací frekvence tohoto telefonu je až 90 Hz. Má 16 milionů barev s rozlišením 1600 na 720. Jeho poměr stran je 20:9. Má také vícedotyková gesta s až 10 dotykovými body.

Plošina

HONOR X7 je vybaven výchozím Androidem 11 s Magic UI 4.2. Jeho čipsetem je Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G. Typ CPU je osmijádrový, zatímco jeho GPU je Adreno 610. Na telefon střední třídy, který je cenově dostupný na úrovni rozpočtu, tento telefon skutečně funguje dobře při skutečných každodenních úkolech.

Prostřednictvím zařízení můžete snadno procházet platformy sociálních médií, kontrolovat e-maily, zveřejňovat komentáře a číst zprávy a zábavu. Jeho výkonný procesor také pomáhá hráčům, kteří chtějí telefon používat pro RPG a hry pro více hráčů.

Fotoaparát

Má nastavení čtyř zadních fotoaparátů – 48MP f/1,8 fotoaparát, 5MP f/2,2 fotoaparát, 2MP f/2,4 hloubkový fotoaparát a 2MP f/2,4 makro fotoaparát. Pro selfie kameru je telefon vybaven 8MP fotoaparátem se světelností f/2.0. Přední i zadní fotoaparát podporuje natáčení videa v rozlišení 1080p.

Baterie

Telefon má 5 000 mAh baterii. To je opravdu jeden ze standardů, pokud jde o výdrž baterie. Na trhu je jen pár telefonů s 5 000mAh baterií. To znamená, že můžete telefon snadno používat po celý den bez obav o výdrž baterie.

Závěr

HONOR X7 je levný telefon s cenou kolem 200 $, který můžete považovat za svůj další smartphone. Pokud hledáte zařízení, které dokáže dobře plnit základní každodenní úkoly, aniž byste se museli bát, že uprostřed dne ztratíte šťávu z baterie, měli byste dostat tu čest x7. Má také velký displej a energeticky úspornou čipovou sadu.

K tomu HONOR X7 chrání vaše oči díky certifikaci TÜV Rheinland pro slabé modré světlo. Toto zařízení má skutečně mnoho funkcí, které jsou všechny zabalené do levného telefonu.

reklama
Související články
Na 3D tiskárnách se jednou budou tisknout celé obytné domy nebo lidské orgány. Zájemci o tuto klíčovou technologii by měli zbystřit, VŠB-TUO totiž jako jediná vysoká škola v Česku nabízí uchazečům studium zaměřené na aditivní technologie. Do nového programu Fakulty strojní se mohou hlásit už letos, a to od 13. září do 13. října. Fakulta […]
Byť je virtuální svět od toho reálného v mnohém odlišný, leccos však oba mají společného. Třeba to, že se v nich nepohybují jen slušní lidé, ale i zločinci, kteří pro zisk neváhají udělat cokoli. Třeba nešťastné internetové uživatele vydírat. Nedávný případ, ve kterém hlavní roli hráli počítačový vyděrač vybavený ruským virem Ryuk a nemocnice v […]
Agrovoltaice se blýská na lepší časy. Nově totiž bude ukotvená v zákoně a zemědělci nebudou muset volit, jestli půdu využijí na pěstování plodin, nebo na výrobu elektřiny. Počítá s tím novela zákona o ochraně zemědělského půdního fondu. Česko po vzoru západních států podpoří rozšíření obnovitelných zdrojů energie. Přispěje tak nejen k vlastní energetické nezávislosti, ale […]
Touhu zkrotit blesky zažehl v lidstvu s příchodem 20. století Nikola Tesla. Na jeho odkaz nyní navázali také čeští experti, kterým se podařilo odhalit nejdelší „kousek“ ve střední Evropě. Úspěch mezinárodního významu si na svůj „vrub“ připsali odborníci z Fakulty elektrotechnické ČVUT a Akademie věd ČR. Společnými silami zachycený blesk dosáhl podle prvotních odhadů délky […]
Ve výrobních podnicích Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) využívají unikátní lakovací kabinu s nulovými emisemi využívající technologii rekuperace tepla a tepelných čerpadel. Tímto způsobem továrna snížila roční emise CO2 o 1 000 tun. Toyota je lídr ve výrobě automobilů s nízkými a nulovými emisemi, zároveň ale usiluje o co nejrychlejší dekarbonizaci výroby. Koncern odhaduje, že […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz