Domů     Technika
Výhody pořízení smartphonu střední třídy

komerční sdělení

Jaké jsou výhody pořízení smartphonů střední třídy?.

Cena

Prvním kritériem při nákupu smartphonu je jeho cena. Vlajkové telefony, které jsou vybaveny nejvyšším úložištěm a procesorem, vás mohou tlačit zpět o tisíce dolarů. Na druhou stranu smartphony střední třídy vás mohou stát pouze 400 až 500 dolarů.

To znamená, že zbytek peněz můžete stále použít na příslušenství, využití dat, předplatné videa nebo dokonce pouzdra na telefon.

Design

Když byly představeny vlajkové telefony, určitě uvidíte rozpor mezi designem těchto prémiových zařízení a telefonů střední třídy. Dnes je design zařízení střední třídy téměř jako vlajková loď starých zařízení.

Některé jsou vyrobeny z vysoce odolných plastových rámů, zatímco jiné jsou vyrobeny ze skla nebo kovu.

Telefony střední třídy, jako je honor 50, mají zakřivené obrazovky, díky nimž je rukojeť prémiová.

Zakřivené obrazovky a zakřivená skleněná záda uvidíte pouze na vlajkových telefonech, které se nyní používají na zařízeních střední třídy. Dokonce i nastavení fotoaparátu pro telefony střední třídy je široce a pečlivě promyšleno, protože většina současných návrhů má atraktivní estetiku na přední i zadní straně smartphonu.

Životnost baterie

To je místo, kde zařízení střední třídy vynikají nad vlajkovými zařízeními. Většina telefonů střední třídy je vybavena bateriemi s kapacitou 4 000 mAh nebo vyšší. Tyto telefony snadno vydrží celý den bez nutnosti dobíjení.

A tyto telefony střední třídy mají také schopnost rychlého nabíjení. Můžete dosáhnout 50% nabití během několika minut. Vzhledem k tomu, že výdrž baterie u telefonů střední třídy je dlouhá, můžete celý den snadno hrát hry, sledovat filmy a videa nebo procházet účty na sociálních sítích, aniž byste se museli obtěžovat nabíjením telefonu do powerbanky nebo elektrické zásuvky. To pro vás znamená méně nákladů a více času na užívání si telefonu.

Zobrazit

Displej telefonů střední třídy je nyní na stejné úrovni jako vlajková loď. OLED je v současnosti nejvyšší standard, pokud jde o displeje smartphonů. Je to proto, že OLED poskytuje živé barvy a detaily ve srovnání s jinými technologiemi.

Honor 50 je zařízení, které je cenově dostupné na trhu střední třídy, ale má OLED displej s 1B barvami.

Obnovovací frekvence

Obnovovací frekvence smartphonů je zásadní pro plynulé sledování videí a hraní her. Je to proto, aby se zabránilo stínovému efektu během pohybu postavy filmu nebo hry. Jak se obnovovací frekvence zvyšuje, hra nebo film jsou plynulejší v animaci a pohybu.

Některé smartphony mají 60 Hz nebo 90 Hz. Ale telefony střední třídy, zejména na vyšší úrovni, mají 120 Hz. Vysoká obnovovací frekvence umožní uživateli pohlcující hraní her nebo streamování videa. Při hraní her nebo sledování filmů s vyšší obnovovací frekvencí si rozhodně můžete užít příjemnější chvíle.

Závěr

Máte mnoho důvodů, proč byste si měli vybrat telefon střední třídy před vyšší vlajkovou lodí nebo zařízením základní úrovně. Získání smartphonů střední třídy, jako je honor 50, je levnější než jiná zařízení.

Rozdíl mezi zařízeními střední třídy a vlajkovými zařízeními se však zmenšuje, pokud jde o základní funkce, které běžní uživatelé potřebují. Pokud chcete na svém smartphonu více funkcí, ale neradi utrácíte spoustu peněz, měli byste jako další zařízení zvážit telefon střední třídy.

reklama
Související články
Na 3D tiskárnách se jednou budou tisknout celé obytné domy nebo lidské orgány. Zájemci o tuto klíčovou technologii by měli zbystřit, VŠB-TUO totiž jako jediná vysoká škola v Česku nabízí uchazečům studium zaměřené na aditivní technologie. Do nového programu Fakulty strojní se mohou hlásit už letos, a to od 13. září do 13. října. Fakulta […]
Byť je virtuální svět od toho reálného v mnohém odlišný, leccos však oba mají společného. Třeba to, že se v nich nepohybují jen slušní lidé, ale i zločinci, kteří pro zisk neváhají udělat cokoli. Třeba nešťastné internetové uživatele vydírat. Nedávný případ, ve kterém hlavní roli hráli počítačový vyděrač vybavený ruským virem Ryuk a nemocnice v […]
Agrovoltaice se blýská na lepší časy. Nově totiž bude ukotvená v zákoně a zemědělci nebudou muset volit, jestli půdu využijí na pěstování plodin, nebo na výrobu elektřiny. Počítá s tím novela zákona o ochraně zemědělského půdního fondu. Česko po vzoru západních států podpoří rozšíření obnovitelných zdrojů energie. Přispěje tak nejen k vlastní energetické nezávislosti, ale […]
Touhu zkrotit blesky zažehl v lidstvu s příchodem 20. století Nikola Tesla. Na jeho odkaz nyní navázali také čeští experti, kterým se podařilo odhalit nejdelší „kousek“ ve střední Evropě. Úspěch mezinárodního významu si na svůj „vrub“ připsali odborníci z Fakulty elektrotechnické ČVUT a Akademie věd ČR. Společnými silami zachycený blesk dosáhl podle prvotních odhadů délky […]
Ve výrobních podnicích Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) využívají unikátní lakovací kabinu s nulovými emisemi využívající technologii rekuperace tepla a tepelných čerpadel. Tímto způsobem továrna snížila roční emise CO2 o 1 000 tun. Toyota je lídr ve výrobě automobilů s nízkými a nulovými emisemi, zároveň ale usiluje o co nejrychlejší dekarbonizaci výroby. Koncern odhaduje, že […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz