Domů     Technika
Výhody pořízení smartphonu střední třídy

komerční sdělení

Jaké jsou výhody pořízení smartphonů střední třídy?.

Cena

Prvním kritériem při nákupu smartphonu je jeho cena.

Vlajkové telefony, které jsou vybaveny nejvyšším úložištěm a procesorem, vás mohou tlačit zpět o tisíce dolarů. Na druhou stranu smartphony střední třídy vás mohou stát pouze 400 až 500 dolarů. To znamená, že zbytek peněz můžete stále použít na příslušenství, využití dat, předplatné videa nebo dokonce pouzdra na telefon.

Design

Když byly představeny vlajkové telefony, určitě uvidíte rozpor mezi designem těchto prémiových zařízení a telefonů střední třídy. Dnes je design zařízení střední třídy téměř jako vlajková loď starých zařízení.

Některé jsou vyrobeny z vysoce odolných plastových rámů, zatímco jiné jsou vyrobeny ze skla nebo kovu.

Telefony střední třídy, jako je honor 50, mají zakřivené obrazovky, díky nimž je rukojeť prémiová.

Zakřivené obrazovky a zakřivená skleněná záda uvidíte pouze na vlajkových telefonech, které se nyní používají na zařízeních střední třídy. Dokonce i nastavení fotoaparátu pro telefony střední třídy je široce a pečlivě promyšleno, protože většina současných návrhů má atraktivní estetiku na přední i zadní straně smartphonu.

Životnost baterie

To je místo, kde zařízení střední třídy vynikají nad vlajkovými zařízeními. Většina telefonů střední třídy je vybavena bateriemi s kapacitou 4 000 mAh nebo vyšší. Tyto telefony snadno vydrží celý den bez nutnosti dobíjení.

A tyto telefony střední třídy mají také schopnost rychlého nabíjení. Můžete dosáhnout 50% nabití během několika minut. Vzhledem k tomu, že výdrž baterie u telefonů střední třídy je dlouhá, můžete celý den snadno hrát hry, sledovat filmy a videa nebo procházet účty na sociálních sítích, aniž byste se museli obtěžovat nabíjením telefonu do powerbanky nebo elektrické zásuvky. To pro vás znamená méně nákladů a více času na užívání si telefonu.

Zobrazit

Displej telefonů střední třídy je nyní na stejné úrovni jako vlajková loď. OLED je v současnosti nejvyšší standard, pokud jde o displeje smartphonů. Je to proto, že OLED poskytuje živé barvy a detaily ve srovnání s jinými technologiemi.

Honor 50 je zařízení, které je cenově dostupné na trhu střední třídy, ale má OLED displej s 1B barvami.

Obnovovací frekvence

Obnovovací frekvence smartphonů je zásadní pro plynulé sledování videí a hraní her. Je to proto, aby se zabránilo stínovému efektu během pohybu postavy filmu nebo hry. Jak se obnovovací frekvence zvyšuje, hra nebo film jsou plynulejší v animaci a pohybu.

Některé smartphony mají 60 Hz nebo 90 Hz. Ale telefony střední třídy, zejména na vyšší úrovni, mají 120 Hz. Vysoká obnovovací frekvence umožní uživateli pohlcující hraní her nebo streamování videa. Při hraní her nebo sledování filmů s vyšší obnovovací frekvencí si rozhodně můžete užít příjemnější chvíle.

Závěr

Máte mnoho důvodů, proč byste si měli vybrat telefon střední třídy před vyšší vlajkovou lodí nebo zařízením základní úrovně. Získání smartphonů střední třídy, jako je honor 50, je levnější než jiná zařízení.

Rozdíl mezi zařízeními střední třídy a vlajkovými zařízeními se však zmenšuje, pokud jde o základní funkce, které běžní uživatelé potřebují. Pokud chcete na svém smartphonu více funkcí, ale neradi utrácíte spoustu peněz, měli byste jako další zařízení zvážit telefon střední třídy.

Související články
Čínské technologické firmy byly do značné míry zaskočeny průlomem v oblasti generativní umělé inteligence. Byť by své zaspání rády dohnaly, státní regulace a ne zcela dobře se vyvíjející čínská ekonomika jsou jim v tom překážkou. V listopadu, rok po vydání aplikace ChatGPT, se poměrně neznámý čínský start-up dostal na první místo žebříčku, který hodnotí schopnosti […]
Génius Santini po sobě zanechal řadu architektonicky podivuhodných a nádherných staveb. Všechny jeho majestátní budovy, ale i drobné kapličky mají jedno společné – jsou plné mystických odkazů a tajemných symbolů…   Striktně geometrické tvary v geniálních dílech Jana Blažeje Santiniho-Aichela (1677–1723) často odkazují ke konkrétním číslům a mystice, nicméně žádná stavba není tolik plná symbolů jako […]
Tradiční Olomoucké tvarůžky slaví významné jubileum. V roce 1924 se v loštické tvarůžkárně roztočil první formovací stroj a odstartoval revoluci ve výrobě jediného původního českého sýra. Formovací stroj dokázal vyrobit neuvěřitelných 10 000 tvarůžků za hodinu a umožnil tak tvarůžkovou pochoutku dostat k mnohem většímu množství zákazníků. Historie výroby tvarůžků sahá až do 16.  století, […]
Už zítra začíná největší český Veletrh vědy, kde se během tří dní představí více než 100 expozic Akademie věd ČR, univerzit a inovačních firem. Vstup je zdarma. Některé stánky budou připomínat improvizované laboratoře, jiné doplní speciální exponáty. Vyzkoušíte si různé laboratorní pomůcky, laserové bludiště, písařskou dílnu, navštívíte tibetský slavnostní stan, můžete zkusit chemickou únikovou hru […]
Vezmete altermagnet, dáte ho pod rentgen, měníte polarizační filtr a pozorujete, jak materiál pohlcuje světlo. Zní to skoro jako pokus z běžné hodiny fyziky, jde však o průlomový experiment, jehož výsledkem je pozoruhodný objev fyziků z Masarykovy univerzity, Akademie věd ČR (AV ČR), Metropolitní univerzity v Ósace a University of Nottingham. Před půl rokem mezinárodní […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz