Domů     Zajímavosti
Pánská kožená bunda – druhy a navrhované střihy

komerční sdělení

Univerzální řešení s drápem? Pánská kožená bunda! Už léta je spojován s rockovým stylem, nadčasovostí a vynikající kvalitou, díky čemuž se dá používat opravdu dlouho. Dnes vezmeme pánské kožené bundy jako tapetu a navrhneme, s čím je nosit..

Pánská kožená ramoneska – královna mezi bundami

To je to, na co myslíte v první řadě, když se vás někdo zeptá na koženou bundu.

Pánská kožená ramoneska bunda je charakteristickým modelem se šikmým zipem, mnoha kapsami a zajímavým límcem..

Obvykle má ramoneska také kryty, nášivky a ramenní popruhy, což ji spojuje s motocyklovým životním stylem. Je stále módní, univerzální a nejlépe vypadá s obyčejným bílým tričkem, černými džínami a teniskami.

V tomto setu budete vypadat jako rocková hvězda! Hledáte něco elegantnějšího? Sáhněte po roláku a chino kalhotách –ramoneska děla že vypadajíuchvatně.

Pánská kožená bunda vojenského střihu, neboli pilotka

Přecházíme od zlobivého stylu k vojenským půjčkám. Pilotka je typ bundy z přírodní kůže, jejíž design je vypůjčen přímo z modelů, které nosí američtí piloti. Zateplená, zapínaná na jednoduchý zip, často s mnoha kapsami a nášivkami, obligátně s kožešinovým límcem – tak vypadá tato charakteristická bunda, která dobivá ulice útokem.

Nejlépe se hodí k leteckým brýlím, bílým teniskám, baseballové čepici a světlým džínům. Stylizace přímo z filmové sady Top Gun je připravena!

Pánské kožené bundy ve volném stylu, typu  bomberka

Dalším návrhem je blízký příbuzný pilotky, tedy pánská kožená bunda typu bomberka. Vyznačuje se jednoduchým zipem, kapsami a charakteristickými lemy. Pánské bomberky z pravé kůže vynikají také nízkým límečkem s lehkým stojáčkem, který nejlépe vypadá s hladkým tričkem a chinos kalhotami.

Bomberka je ze všech bund nejležérnější, ale zároveň nejmódnější: nedávno se vrátila do salonů a udělala si docela pohodlí, což znamená, že tu s námi bude ještě pár sezón. Výhodou je, že pánská kožená bunda v tomto střihu se hodí i ke sportovnímu stylingu:

překvapivě dobře vypadá s mikinou, ale i se svetrem. Při doplňování outfitu nechte to plnout….

Pánská kožená bunda pro chladnější dny

Pokud nemají zateplení, bývají pánské kožené bundy přechodné a v chladných dnech nebudou dobře fungovat. Pro takové příležitosti si můžete vybrat jedinečnou možnost: je to kožená bunda v prošívané verzi.

Vybavena další vrstvou izolace vám zajistí tepelný komfort, ale také dobře vypadá. Oblečte si pod něj svetr nebo ve sportovnější verzi mikinu. K tomu sneakersy nebo kotníkové polobotky, pokud je ještě zima, a hladké kalhoty jako chinos. Perfektní na rande!

Pokud ji ještě nemáte a sníte o kožené bundě na motorku za výhodnou cenu, můžete ji zakoupit v obchodě Ozonee. Modely v mnoha barvách a vzorech nezatíží váš rozpočet, ale výrazně zlepší váš každodenní styl. Stojí za to se u nás podívat – zveme vás!

reklama
Související články
Jsou menší než zrnko soli, a jsme s nimi v kontaktu možná víc, než bychom si uvědomovali. Kolují nám v krvi, zaplňují naše plíce, dokonce i střeva. A to pořád není to nejhorší… Podle posledních závěrů vdechnou lidé ročně zhruba 22 000 000 mikro i nanoplastů. A to jednoduše proto, že jsou prakticky všude, v […]
Procházka v lese, spojená se sběrem hub nebo lesního ovoce, je příjemná záležitost. Ale na různých místech světa můžete narazit také na takzvané potravinové lesy, které sice les připomínají, ale plní jiný účel Jde hlavně o pomoc lidem, kteří mají problémy se zásobováním potravinami. Například v USA existuje více než 6500 venkovských a městských oblastí, […]
Bylo to právě (tepelně zpracované) maso, které nasměrovalo člověka na jinou vývojovou linii oproti jiných hominidům (lidoopům). Tisíce staletí zažitá tradice, že maso pochází výhradně ze zvířat, už ale neplatí. Je tu nový druh – maso laboratorní. Letošní rok mohou Američané označit za zlomový. Po Singapuru se totiž západní velmoc stala druhou na světě, která […]
Hlavním tématem letošního ročníku Noci vědců je „tajemství“. Avšak několik lákadel, které na 6. října připravuje Slezská univerzita v Opavě, můžeme prozradit už nyní. V nabídce je například vesmír, umělá inteligence, hry pro děti, ochutnávka středověké kuchyně nebo jedlého hmyzu. Vstup je zdarma. Dlouho do noci budou mít otevřena všechna tradiční univerzitní místa a budovy […]
V současné době patří Česká republika mezi pět největších pěstitelů chmele na světě. Nejvyužívanější odrůdou při výrobě českého piva je chmel, pocházející ze Žatecké chmelařské oblasti. Dalšími oblastmi pěstování chmele jsou Úštěcko a pak Tršická pánev s lokalitami na Přerovsku, Olomoucku a Hranicku. Právě odtud pochází chmel pro nové pivo Litovel Josef…   České odrůdy chmele […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz