Domů     Zajímavosti
Pánská kožená bunda – druhy a navrhované střihy

komerční sdělení

Univerzální řešení s drápem? Pánská kožená bunda! Už léta je spojován s rockovým stylem, nadčasovostí a vynikající kvalitou, díky čemuž se dá používat opravdu dlouho. Dnes vezmeme pánské kožené bundy jako tapetu a navrhneme, s čím je nosit..

Pánská kožená ramoneska – královna mezi bundami

To je to, na co myslíte v první řadě, když se vás někdo zeptá na koženou bundu.

Pánská kožená ramoneska bunda je charakteristickým modelem se šikmým zipem, mnoha kapsami a zajímavým límcem..

Obvykle má ramoneska také kryty, nášivky a ramenní popruhy, což ji spojuje s motocyklovým životním stylem. Je stále módní, univerzální a nejlépe vypadá s obyčejným bílým tričkem, černými džínami a teniskami.

V tomto setu budete vypadat jako rocková hvězda! Hledáte něco elegantnějšího? Sáhněte po roláku a chino kalhotách –ramoneska děla že vypadajíuchvatně.

Pánská kožená bunda vojenského střihu, neboli pilotka

Přecházíme od zlobivého stylu k vojenským půjčkám. Pilotka je typ bundy z přírodní kůže, jejíž design je vypůjčen přímo z modelů, které nosí američtí piloti. Zateplená, zapínaná na jednoduchý zip, často s mnoha kapsami a nášivkami, obligátně s kožešinovým límcem – tak vypadá tato charakteristická bunda, která dobivá ulice útokem.

Nejlépe se hodí k leteckým brýlím, bílým teniskám, baseballové čepici a světlým džínům. Stylizace přímo z filmové sady Top Gun je připravena!

Pánské kožené bundy ve volném stylu, typu  bomberka

Dalším návrhem je blízký příbuzný pilotky, tedy pánská kožená bunda typu bomberka. Vyznačuje se jednoduchým zipem, kapsami a charakteristickými lemy. Pánské bomberky z pravé kůže vynikají také nízkým límečkem s lehkým stojáčkem, který nejlépe vypadá s hladkým tričkem a chinos kalhotami.

Bomberka je ze všech bund nejležérnější, ale zároveň nejmódnější: nedávno se vrátila do salonů a udělala si docela pohodlí, což znamená, že tu s námi bude ještě pár sezón. Výhodou je, že pánská kožená bunda v tomto střihu se hodí i ke sportovnímu stylingu:

překvapivě dobře vypadá s mikinou, ale i se svetrem. Při doplňování outfitu nechte to plnout….

Pánská kožená bunda pro chladnější dny

Pokud nemají zateplení, bývají pánské kožené bundy přechodné a v chladných dnech nebudou dobře fungovat. Pro takové příležitosti si můžete vybrat jedinečnou možnost: je to kožená bunda v prošívané verzi.

Vybavena další vrstvou izolace vám zajistí tepelný komfort, ale také dobře vypadá. Oblečte si pod něj svetr nebo ve sportovnější verzi mikinu. K tomu sneakersy nebo kotníkové polobotky, pokud je ještě zima, a hladké kalhoty jako chinos. Perfektní na rande!

Pokud ji ještě nemáte a sníte o kožené bundě na motorku za výhodnou cenu, můžete ji zakoupit v obchodě Ozonee. Modely v mnoha barvách a vzorech nezatíží váš rozpočet, ale výrazně zlepší váš každodenní styl. Stojí za to se u nás podívat – zveme vás!

Související články
Pohádky, které dnes známe a milujeme, jsou oproti svým původním verzím jen slabými odvary. Jádra mrazivých nebo lechtivých příběhů, z nichž kdysi povstaly, v nich nicméně přetrvávají dodnes.   Lidové pohádky bývaly lechtivých motivů, vulgarit a jadrného humoru plné. Vyprávěli si je totiž hlavně dospělí, třeba pro zpestření dlouhých zimních večerů. K proměně těchto často velice nekompromisních a […]
Experimenty s koloniemi hlodavců, kterým americký etolog John Calhoun dopřál vše potřebné ke spokojenému životu, s výjimkou životního prostoru, patří k nejvlivnějším psychologickým studiím vůbec. Mluvilo se o nich mezi odborníky a laiky a staly se „vědeckým důkazem“ sociálního rozkladu moderní společnosti. Calhoun přitom dobře věděl, jak se „myší ráj“ může zvrhnout.   Svou nejznámější kolonii, tzv. […]
V minulém týdnu se Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) postaral o sociální „senzaci“. Omylem totiž odvysílal simulaci záznamu, podle kterého astronauti na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) nacvičovali péči o člena posádky trpícího dekompresní nemocí. K vysílání došlo zhruba 28 minut po půlnoci středoevropského času. Ze záznamu bylo patrné, že jeden ze členů posádky […]
V Brně se otevřela unikátní výstava Tisíc tváří Amazonie. Představuje kulturní a přírodní rozmanitost oblasti Velké Amazonie a přináší vhled do života původních domorodých obyvatel tohoto kulturního areálu. Inovativní a pozoruhodné je, že se jedná v první řadě o jejich vlastní sebeprezentaci, to znamená, že se příslušníci místních etnik na přípravě výstavy významnou měrou podíleli. […]
Tuto notoricky známou anekdotu slyšel už někdy každý: Američané měli v 60. letech utratit miliony dolarů za vývoj pera schopného psát ve vesmíru, zatímco Sověti použili tužku. Vesmírné pero skutečně existuje a větší částka na jeho vývoj opravdu padla. Konkrétně jeden milion dolarů do něj ale investoval soukromý výrobce – o obyčejnou tužku totiž nestáli Američané, […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz