Domů     Technika
Hledáte pro svůj vůz kvalitní obutí za rozumnou cenu? Vyzkoušejte pneumatiky Sebring
Martin Macourek
od Martin Macourek 20.12.2022

komerční sdělení

V následujícím článku se zaměříme na pneumatiky Sebring, které vynikají výborným poměrem ceny a výkonu. Na chvilku zabrouzdáme do historie značky a podíváme se i aktuální letní i zimní pneumatiky Sebring..

Náhled pod pokličku značky Sebring

Firma Sebring byla založena už v roce 1915 pod názvem Sebring Tire and Rubber Company. Jméno firmy je odvozeno od města Sebring na Floridě, kde společnost vznikla.

Od svého prvopočátku se Sebring specializuje na výrobu gumových výrobků a především pneumatik.

Dnes spadají pneumatiky Sebring do širokého portfolia francouzského koncernu Michelin a vyrábí oblíbené pneumatiky, které přináší spolehlivé jízdní vlastnosti za dostupnou cenu.

Sebring Road Performance: Levné a kvalitní letní pneu

Letní dezén Sebring Road Performance je stvořený pro skvělý výkon za mokrých i suchých podmínek. Nová dezénová směs zaručí dobrý jízdní komfort i ve vysokých rychlostech. Asymetrický dezén s propracovaným systémem drážek snižuje možnost vzniku nebezpečného aquaplaningu.

Pneumatiky se vyrábí v několika variantách pro disky o průměru 15 až 16. Cílí tak především na řidiče vozů nižší střední třídy. Oblíbené velikosti mimo jiné 195/55 R15, 215/55 R16 a 205/55 R16.

Sebring SUV Snow: Spolehlivé zimní obutí pro výkonná SUV

Zimní dezén Sebring SUV Snow pro vám přináší SUV vozům vynikající přilnavost na sněhem pokryté i mokré vozovce. Přebytečná voda a sněhová břečka jsou s pomocí obvodových drážek efektivně vytlačovány a tím se snižuje i riziko aquaplaningu.

Díky optimalizované lamelové struktuře a nové dezénové směsi tyto pneumatiky vynikají také zkrácenou brzdnou dráhou, což zaručí větší bezpečnost jízdy při nepříznivém zimním počasí.

reklama

Pneumatiky zároveň mají nízký valivý odpor a dobře tlumí nerovnosti při jízdě v terénu. Samozřejmostí je 3PMSF certifikát  (hora s vločkou), který pneumatiky opravňuje k jízdě v alpských oblastech v zimním období.

Díky rozměrům od pro disky od 16″ do 20″ najdete i velikost pro svoje auto. Nejoblíbenější varianty jsou 225/65 R17, 225/60 R18 a 255/55 R19.

Sebring All Season: Celoročky za super cenu

Celoroční pneumatiky Sebring All Season jsou vhodné pro širokou škálu vozidel od městských automobilů až po výkonné automobily. Vyrábí se velikostech pro disky od 13″ do 18″.

Velkou výhodou je jejich dobrá trakce a také výborná samočisticí schopnost během jízdy.

Díky velkému počtu lamel a drážek přinášejí vynikající ovládání také při jízdě do kopce, v zatáčkách i na sněhu.

reklama

A to vše za cenu, za kterou byste u prémiové konkurence pořídili stěží 2 kusy celoročních pneumatik. Hledáte menší pneu velikosti 175/65 R14, střední verzi 205/55 R16, nebo potřebujete rozměr 235/45 R18 pro prémiová auta? Sebring Allseason se vyrábí ve všech těchto variantách.

Kde mají pneu Sebring?

Pneumatiky Sebring jsou k dostání u většiny pneuservisů, některých autoservisů, ale i dalších prodejců pneumatik.

Nebo si je objednejte z pohodlí domova na ověřeném e-shopu s pneumatikami Pneuboss.cz. Zde mimo pneu Sebring najdete i pneumatiky dalších oblíbených značek.

reklama
Související články
Pátrání po ztraceném miniaturním zdroji radioaktivního césia 137 dokázalo v uplynulých dnech vytížit úřady a záchranné složky v západní Austrálii. Zdroj nebezpečného beta a gama záření se po intenzivním nasazení záchranářů a hasičů a speciálních přístrojů nakonec našel, ale alarmující incident bude i nadále vzbuzovat řadu otázek. Na vývoji řešení, které by pomohlo záchranářům v […]
Svět nebude v blízké budoucnosti bojovat jen s růstem CO2 v ovzduší, ale zároveň se bude potýkat s nedostatkem lithia potřebným pro výrobu baterií do elektromobilů. Do roku 2040 poptávka podle analýzy Benchmark Minerals Intelligence několikanásobně vzroste a vytvoří se deficit 1,8 megatun ročně. Tomuto problému by se podle ředitele výzkumu Toyoty Motor Corporation Gilla […]
Pomocí malé skřínky byl schopen manévrovat modelem lodičky, a to bez jakéhokoliv viditelného spojení. Vědecké kouzlo, které Nikola Tesla předvedl v Madison Square Garden vyvolalo senzaci. Jeho bezdrátové ambice ale byly mnohem větší. Nadšený profesor představoval druhákům pokrokový přístroj. Grammovo dynamo, které si nechal na Polytechnickou školu ve Štýrském Hradci v Rakousku přivézt až z Paříže, bylo vybaveno […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
Německo se opět přiblížilo k dlouhodobé ekologičtější náhradě za ruský zemní plyn a uhlí. Německá energetická společnost RWE s norskou státní energetickou firmou Equinor oznámily, že v příštích několika letech v Německu vybudují vodíkové elektrárny a velkokapacitní produktovod pro dodávku paliva, uvedla to CNN. Dohoda je součástí německé snahy do roku 2030 postupně vyřadit všechny […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz