Domů     Technika
Ideální parťák pro vaše aktivity – chytré hodinky Canyon

komerční sdělení

Pořízení chytrých hodinek je módním a rozumným krokem, obzvlášť pokud si vyberete model Canyon Barberry SW-79. Za slušné peníze totiž získáte parťáka pro každodenní aktivity, a přitom o něm ani nebudete vědět. Váží totiž pouhých 47 gramů.

Pro Android i iOS

Nízká hmotnost přístroje ale není jediným překvapivým parametrem tohoto modelu. Hodinky totiž disponují obrovskou výdrží baterie, a to až 600 hodin. Další vlastností, která jistě potěší, je nezávislost na operačním systému chytrého telefonu, který používáte.

Hodinky jsou totiž vybaveny vlastním operačním systémem Canyon Life, který si všechna potřebná data pro provoz a statistiky dokáže zpracovat sám.

Modrá varianta hodinek

Ať už tedy máte Android nebo iOS, telefon s hodinkami spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.1, díky čemuž budete dostávat notifikace například o přijatých sms zprávách. Synchronizovat však lze i aplikace Google Fit a Apple Health.

Minimalistický design s přehledným displejem

Dominující designový prvek hodinek, které lze zakoupit v černé, modré nebo růžové barvě, představuje hranatý ciferník chráněný polyamidovým sklem. Pohodlný řemínek je vyroben ze silikonu a oceli, a tak nejenže perfektně sedne na ruku, ale nadělá i plno parády, a to i v mokru, protože přístroj je vodotěsný.

Růžová varianta hodinek

Mnoho funkcí pro aktivní a zdravý život

Hlavním benefitem chytrých hodinek Canyon Barberry SW-79 jsou jejich funkce. Samozřejmostí jsou ty běžné jako například budík, kalendář, stopky či ukazatel dne v týdnu. Ty dále doplňují funkce podporující aktivní a zdravý životní styl – krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií a ušlá či uběhnutá vzdálenost.

Zároveň však můžete ovládat i hudbu či fotoaparát. Přístroj lze nastavit na různé režimy, jako je chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, jóga nebo fitness. Zajímavou vychytávkou je i možnost upozornění na dlouhé sezení. To vše v češtině.

O vaše zdraví se postará měřič tepu, který dokáže určit správnou tepovou zónu a zefektivnit vaše aktivity, monitor spánku vám pomůže navyknout správnému nočnímu režimu. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí pro měření saturace krve kyslíkem.

Související články
Čínské technologické firmy byly do značné míry zaskočeny průlomem v oblasti generativní umělé inteligence. Byť by své zaspání rády dohnaly, státní regulace a ne zcela dobře se vyvíjející čínská ekonomika jsou jim v tom překážkou. V listopadu, rok po vydání aplikace ChatGPT, se poměrně neznámý čínský start-up dostal na první místo žebříčku, který hodnotí schopnosti […]
Génius Santini po sobě zanechal řadu architektonicky podivuhodných a nádherných staveb. Všechny jeho majestátní budovy, ale i drobné kapličky mají jedno společné – jsou plné mystických odkazů a tajemných symbolů…   Striktně geometrické tvary v geniálních dílech Jana Blažeje Santiniho-Aichela (1677–1723) často odkazují ke konkrétním číslům a mystice, nicméně žádná stavba není tolik plná symbolů jako […]
Tradiční Olomoucké tvarůžky slaví významné jubileum. V roce 1924 se v loštické tvarůžkárně roztočil první formovací stroj a odstartoval revoluci ve výrobě jediného původního českého sýra. Formovací stroj dokázal vyrobit neuvěřitelných 10 000 tvarůžků za hodinu a umožnil tak tvarůžkovou pochoutku dostat k mnohem většímu množství zákazníků. Historie výroby tvarůžků sahá až do 16.  století, […]
Už zítra začíná největší český Veletrh vědy, kde se během tří dní představí více než 100 expozic Akademie věd ČR, univerzit a inovačních firem. Vstup je zdarma. Některé stánky budou připomínat improvizované laboratoře, jiné doplní speciální exponáty. Vyzkoušíte si různé laboratorní pomůcky, laserové bludiště, písařskou dílnu, navštívíte tibetský slavnostní stan, můžete zkusit chemickou únikovou hru […]
Vezmete altermagnet, dáte ho pod rentgen, měníte polarizační filtr a pozorujete, jak materiál pohlcuje světlo. Zní to skoro jako pokus z běžné hodiny fyziky, jde však o průlomový experiment, jehož výsledkem je pozoruhodný objev fyziků z Masarykovy univerzity, Akademie věd ČR (AV ČR), Metropolitní univerzity v Ósace a University of Nottingham. Před půl rokem mezinárodní […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz