Domů     Technika
Ideální parťák pro vaše aktivity – chytré hodinky Canyon
Martin Macourek
od Martin Macourek 30.11.2022

komerční sdělení

Pořízení chytrých hodinek je módním a rozumným krokem, obzvlášť pokud si vyberete model Canyon Barberry SW-79. Za slušné peníze totiž získáte parťáka pro každodenní aktivity, a přitom o něm ani nebudete vědět. Váží totiž pouhých 47 gramů.

Pro Android i iOS

Nízká hmotnost přístroje ale není jediným překvapivým parametrem tohoto modelu. Hodinky totiž disponují obrovskou výdrží baterie, a to až 600 hodin. Další vlastností, která jistě potěší, je nezávislost na operačním systému chytrého telefonu, který používáte.

reklama

Hodinky jsou totiž vybaveny vlastním operačním systémem Canyon Life, který si všechna potřebná data pro provoz a statistiky dokáže zpracovat sám.

Modrá varianta hodinek

Ať už tedy máte Android nebo iOS, telefon s hodinkami spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.1, díky čemuž budete dostávat notifikace například o přijatých sms zprávách. Synchronizovat však lze i aplikace Google Fit a Apple Health.

Minimalistický design s přehledným displejem

Dominující designový prvek hodinek, které lze zakoupit v černé, modré nebo růžové barvě, představuje hranatý ciferník chráněný polyamidovým sklem. Pohodlný řemínek je vyroben ze silikonu a oceli, a tak nejenže perfektně sedne na ruku, ale nadělá i plno parády, a to i v mokru, protože přístroj je vodotěsný.

Růžová varianta hodinek

Mnoho funkcí pro aktivní a zdravý život

Hlavním benefitem chytrých hodinek Canyon Barberry SW-79 jsou jejich funkce. Samozřejmostí jsou ty běžné jako například budík, kalendář, stopky či ukazatel dne v týdnu. Ty dále doplňují funkce podporující aktivní a zdravý životní styl – krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií a ušlá či uběhnutá vzdálenost.

reklama

Zároveň však můžete ovládat i hudbu či fotoaparát. Přístroj lze nastavit na různé režimy, jako je chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, jóga nebo fitness. Zajímavou vychytávkou je i možnost upozornění na dlouhé sezení. To vše v češtině.

O vaše zdraví se postará měřič tepu, který dokáže určit správnou tepovou zónu a zefektivnit vaše aktivity, monitor spánku vám pomůže navyknout správnému nočnímu režimu. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí pro měření saturace krve kyslíkem.

reklama
Související články
Pátrání po ztraceném miniaturním zdroji radioaktivního césia 137 dokázalo v uplynulých dnech vytížit úřady a záchranné složky v západní Austrálii. Zdroj nebezpečného beta a gama záření se po intenzivním nasazení záchranářů a hasičů a speciálních přístrojů nakonec našel, ale alarmující incident bude i nadále vzbuzovat řadu otázek. Na vývoji řešení, které by pomohlo záchranářům v […]
Svět nebude v blízké budoucnosti bojovat jen s růstem CO2 v ovzduší, ale zároveň se bude potýkat s nedostatkem lithia potřebným pro výrobu baterií do elektromobilů. Do roku 2040 poptávka podle analýzy Benchmark Minerals Intelligence několikanásobně vzroste a vytvoří se deficit 1,8 megatun ročně. Tomuto problému by se podle ředitele výzkumu Toyoty Motor Corporation Gilla […]
Pomocí malé skřínky byl schopen manévrovat modelem lodičky, a to bez jakéhokoliv viditelného spojení. Vědecké kouzlo, které Nikola Tesla předvedl v Madison Square Garden vyvolalo senzaci. Jeho bezdrátové ambice ale byly mnohem větší. Nadšený profesor představoval druhákům pokrokový přístroj. Grammovo dynamo, které si nechal na Polytechnickou školu ve Štýrském Hradci v Rakousku přivézt až z Paříže, bylo vybaveno […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
Německo se opět přiblížilo k dlouhodobé ekologičtější náhradě za ruský zemní plyn a uhlí. Německá energetická společnost RWE s norskou státní energetickou firmou Equinor oznámily, že v příštích několika letech v Německu vybudují vodíkové elektrárny a velkokapacitní produktovod pro dodávku paliva, uvedla to CNN. Dohoda je součástí německé snahy do roku 2030 postupně vyřadit všechny […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz