Domů     Technika
Ideální parťák pro vaše aktivity – chytré hodinky Canyon

komerční sdělení

Pořízení chytrých hodinek je módním a rozumným krokem, obzvlášť pokud si vyberete model Canyon Barberry SW-79. Za slušné peníze totiž získáte parťáka pro každodenní aktivity, a přitom o něm ani nebudete vědět. Váží totiž pouhých 47 gramů.

Pro Android i iOS

Nízká hmotnost přístroje ale není jediným překvapivým parametrem tohoto modelu. Hodinky totiž disponují obrovskou výdrží baterie, a to až 600 hodin. Další vlastností, která jistě potěší, je nezávislost na operačním systému chytrého telefonu, který používáte.

Hodinky jsou totiž vybaveny vlastním operačním systémem Canyon Life, který si všechna potřebná data pro provoz a statistiky dokáže zpracovat sám.

Modrá varianta hodinek

Ať už tedy máte Android nebo iOS, telefon s hodinkami spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.1, díky čemuž budete dostávat notifikace například o přijatých sms zprávách. Synchronizovat však lze i aplikace Google Fit a Apple Health.

Minimalistický design s přehledným displejem

Dominující designový prvek hodinek, které lze zakoupit v černé, modré nebo růžové barvě, představuje hranatý ciferník chráněný polyamidovým sklem. Pohodlný řemínek je vyroben ze silikonu a oceli, a tak nejenže perfektně sedne na ruku, ale nadělá i plno parády, a to i v mokru, protože přístroj je vodotěsný.

Růžová varianta hodinek

Mnoho funkcí pro aktivní a zdravý život

Hlavním benefitem chytrých hodinek Canyon Barberry SW-79 jsou jejich funkce. Samozřejmostí jsou ty běžné jako například budík, kalendář, stopky či ukazatel dne v týdnu. Ty dále doplňují funkce podporující aktivní a zdravý životní styl – krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií a ušlá či uběhnutá vzdálenost.

Zároveň však můžete ovládat i hudbu či fotoaparát. Přístroj lze nastavit na různé režimy, jako je chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, jóga nebo fitness. Zajímavou vychytávkou je i možnost upozornění na dlouhé sezení. To vše v češtině.

O vaše zdraví se postará měřič tepu, který dokáže určit správnou tepovou zónu a zefektivnit vaše aktivity, monitor spánku vám pomůže navyknout správnému nočnímu režimu. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí pro měření saturace krve kyslíkem.

reklama
Související články
Stejně jako člověk šlechtil tisíce let odolnější a výnosnější odrůdy pšenice, vědci v laboratořích dnes „domestikují“ a „šlechtí“ bakterie a kvasinky pro efektivnější produkci léčiv, biopaliv nebo nových materiálů. Učebnicovým příkladem je inzulin, který nám od 80. let 20. století vyrábějí geneticky upravené bakterie a kvasinky. Vědecký tým pod vedením syntetického biologa Pavla Dvořáka z Masarykovy univerzity pracuje s bakterií Pseudomanas putida. Ta byla […]
Poslední listopadový týden bude v Česku už 6. rokem patřit populárnímu festivalu Czech Space Week, který oslaví úspěchy českého kosmického průmyslu a nabídne unikátní prostor pro spolupráci firem i akademického sektoru. Časopis 21. STOLETÍ je mediálním partnerem kosmického týdne. Czech Space Week určený pro firmy, investory, startupy, studenty, děti a všechny ostatní fanoušky vesmíru, potrvá […]
Mercedes-Benz uspořádal globálně vůbec první veřejný nárazový test dvou elektromobilů, aby prokázal bezpečnost těchto vozů v podmínkách, které se co nejvíce blíží reálným střetům na silnici. Zatímco u standardních bezpečnostních testů, jako je Euro NCAP, naráží vozík o hmotnosti 1 400 kg polovinou své deformovatelné hliníkové přídě do zkoušeného vozu, test stuttgartské automobilky proběhl za […]
Dnes odpoledne se uskutečnil druhý testovací let kosmického dopravního systému Starship společnosti SpaceX. Kosmická loď poprvé dosáhla hranice vesmíru, nicméně ve výšce 148 kilometrů vybuchla. Dvoustupňová loď odstartovala ve 14,03 z odpalovací rampy Starbase poblíž Boca Chica v Texasu na plánovaný devadesátiminutový let do vesmíru bez posádky. Třiatřiceti motorům Raptor rakety Super Heavy podařilo vynést […]
Chemická kybernetika. Biochemie a mikrobiologie. Omezování klimatických změn.  Vodíkové technologie a nanomateriály. Na dnech otevřených dveří, které 24. a 25. listopadu pořádá pražská Vysoká škola chemicko-technologická, se středoškoláci a jejich rodiče seznámí se širokým spektrem studijních oborů, špičkovým vybavením laboratoří nebo výrobou ve výzkumném minipivovaru. „Zájemci si vyzkouší moderní přístroje a technologie, ale především budou […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz