Domů     Zajímavosti
Marketingově plodný konec roku pro Mlékárnu Hlinsko. Co z portfolia značky Tatra určitě nepřehlédnete?
Martin Macourek
od Martin Macourek 23.11.2022

komerční sdělení

Mlékárna Hlinsko, a.s. je v posledním kvartálu roku marketingově aktivnější než kdy jindy. Od října do prosince zrealizovala produktové televizní a online spoty ke třem výrobkovým kategoriím.

Patrně největší krokem byl televizní spot pro jeden z našich nejlegendárnějších výrobků, Pikao. Marketingový tým Mlékárny Hlinsko přišel s novou strategií, která bude hlavně konzistentní a dlouhodobá.

PIKAO – ZVEDNE TI NÁLADU

Pikao – zvedni si náladu! Pokud se vám stane nějaký běžný průšvih, nestihnete autobus, nepohodnete se s šéfem nebo je výhled z hotelového pokoje na dovolené do cihlové zdi, sáhněte po Pikau, zvedněte si náladu a hoďte problém za hlavu.

reklama

Produktový spot s chytlavou hudbou „CUC CUC PIKAO“ můžete vidět na stanicích Nova Group a Prima Group ve stopážích 30 a 15 sekund. Televizní kampaň je doplněna o online kampaň a tištěná média.

MLSNI.SI NEJMLSAVĚJŠÍ MLSÁNÍ

Druhým počinem, který v říjnu značka Tatra vymlsla, je masivní online kampaň na produktovou řadu Mlsni.si. Do té patří Tvarohové mixy Tatra Mlsni.si v několika příchutích a také Tatra Mlsni.si Vla – mléčné dezerty inspirované tradičním holandským receptem.

reklama

Nehledejte zde nic ochuzeného či přehnaně fit. Reklama i dezerty jsou pro ty, kteří si rádi zamlsají a ať už sáhnou třeba po tvarohovém Mlsni.si s jahodami, po kakaovém Mlsni.si Vla s višněmi nebo po Mlsni.si tvarohu s Pikaem, nebudou z žádné volby zklamaní.

Takže pokud Vás honí mlsná, mlsněte si nejmlsavější mlsání – Mlsni.si.

O to, které mlsání je to nejmlsavější, se dohadují i hlavní hlasy spotu, který uvidíte především na sociálních sítích jako je YouTube, Facebook, Instagram. Video kampaň v online je doplněna také bannerovou kampaní a tištěnými médii.

S VÁNOČNÍMI PŘÍPRAVAMI JIŽ TRADIČNĚ POMÁHÁ SALKO

A do třetice všeho dobrého a pro nás určitě už nadmíru očekávaného… Vánoce a s nimi spojené Salko. Všichni víme, že Vánocům předchází spousta příprav, úklidu, pečení, nakupování, balení vánočních dárků…  A jinak tomu není ani v Mlékárně Hlinsko.

reklama

Moc dobře tam totiž vědí, že Vánoce jsou svátky příprav. A proto především všem ženám, maminkám, manželkám připomínají, že v tom nejsou sami a minimálně při pečení a s obalením nervů jim již tradičně pomůže právě Salko.

Slazené kondenzované mléko, které téměř před 80 lety spatřilo světlo světa a dodnes patří ke stálicím v českých kuchyních nejen v období Vánoc.

Povedené sponzorské vzkazy, které ukazují Vánoce v trochu jiném světle můžete vídat až do 15. prosince u televizních pořadů MasterChef Česko, Vinaři, Prostřeno, Máme rádi Česko a Ano, šéfe!. I zde je televizní kampaň doplněna jak o online, tak o tištěná média.

Součástí kampaně je především příprava jak známých českých, tak i o něco modernějších receptů na pečené i nepečené cukroví ze Salka.

 

reklama
Související články
Prokrastinace představuje fenomén odkládání plnění povinností a úkolů. Místo toho se člověk raději věnuje nedůležité činnosti, nebo přímo nicnedělání. Rozhodně si však při ní neodpočinete, nestojí za ní ale ani lenost. Co ji způsobuje a jak s ní zatočit? Podle odborníků je prokrastinace výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů, zejména těch náročných a […]
Večeře v rodinném kruhu jsou příjemným zakončením dne, příležitost se uvolnit a popovídat si se svými blízkými. I když je Češi milují, každý den si je dopřává jen 9 % rodin. Alespoň třikrát týdně pak 60 % rodin. Společné večeře přitom přinášejí spoustu výhod, včetně zdravotních. Třeba… Nejnovější průzkum uskutečněný v září tohoto roku American Heart Association, […]
Na tuto otázku mohou pomoci odpovědět lidé, kteří přežili válku v Jugoslávii! Výzkumníci centra CEITEC Masarykovy univerzity hledají dobrovolníky pro mezinárodně uznávanou studii… Stres je přirozenou reakcí organismu na vnímané hrozby nebo problémy. Vyvolává v našem těle řadu fyziologických změn, včetně uvolňování stresových hormonů, jako je kortizol a adrenalin. Zatímco krátkodobý stres může být pro […]
Až se astronauti poprvé po více než 50 letech vrátí na Měsíc v rámci mise NASA Artemis III, budou mít na sobě skafandr nové generace. Lepší, flexibilnější, odolnější, pohodlnější. Pokročilý speciální oblek zajistí, že astronauti budou vybaveni vysoce výkonným a robustním vybavením a že se do něj vejde mnoho typů lidských postav. Nový skafandr Axiom […]
Neodvratitelná je sudba vysychajícího Aralského jezera. Z kdysi obří vodní plochy zůstal jen malý pozůstatek na kazašské straně hranice. Zcela stejný osud však hrozí i dalším jezerům – mezi nimi i Urmijskému jezeru v Íránu, které bývalo největším jezerem na Blízkém východě. Voda v bezodtokém jezeře, které mělo dříve rozlohu 5000 km2 jako Ústecký kraj, ubývá nepřetržitě od […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz