Domů     Zajímavosti
Marketingově plodný konec roku pro Mlékárnu Hlinsko. Co z portfolia značky Tatra určitě nepřehlédnete?

komerční sdělení

Mlékárna Hlinsko, a.s. je v posledním kvartálu roku marketingově aktivnější než kdy jindy. Od října do prosince zrealizovala produktové televizní a online spoty ke třem výrobkovým kategoriím.

Patrně největší krokem byl televizní spot pro jeden z našich nejlegendárnějších výrobků, Pikao. Marketingový tým Mlékárny Hlinsko přišel s novou strategií, která bude hlavně konzistentní a dlouhodobá.

PIKAO – ZVEDNE TI NÁLADU

Pikao – zvedni si náladu! Pokud se vám stane nějaký běžný průšvih, nestihnete autobus, nepohodnete se s šéfem nebo je výhled z hotelového pokoje na dovolené do cihlové zdi, sáhněte po Pikau, zvedněte si náladu a hoďte problém za hlavu.

Produktový spot s chytlavou hudbou „CUC CUC PIKAO“ můžete vidět na stanicích Nova Group a Prima Group ve stopážích 30 a 15 sekund. Televizní kampaň je doplněna o online kampaň a tištěná média.

MLSNI.SI NEJMLSAVĚJŠÍ MLSÁNÍ

Druhým počinem, který v říjnu značka Tatra vymlsla, je masivní online kampaň na produktovou řadu Mlsni.si. Do té patří Tvarohové mixy Tatra Mlsni.si v několika příchutích a také Tatra Mlsni.si Vla – mléčné dezerty inspirované tradičním holandským receptem.

Nehledejte zde nic ochuzeného či přehnaně fit. Reklama i dezerty jsou pro ty, kteří si rádi zamlsají a ať už sáhnou třeba po tvarohovém Mlsni.si s jahodami, po kakaovém Mlsni.si Vla s višněmi nebo po Mlsni.si tvarohu s Pikaem, nebudou z žádné volby zklamaní.

Takže pokud Vás honí mlsná, mlsněte si nejmlsavější mlsání – Mlsni.si.

O to, které mlsání je to nejmlsavější, se dohadují i hlavní hlasy spotu, který uvidíte především na sociálních sítích jako je YouTube, Facebook, Instagram. Video kampaň v online je doplněna také bannerovou kampaní a tištěnými médii.

S VÁNOČNÍMI PŘÍPRAVAMI JIŽ TRADIČNĚ POMÁHÁ SALKO

A do třetice všeho dobrého a pro nás určitě už nadmíru očekávaného… Vánoce a s nimi spojené Salko. Všichni víme, že Vánocům předchází spousta příprav, úklidu, pečení, nakupování, balení vánočních dárků…  A jinak tomu není ani v Mlékárně Hlinsko.

Moc dobře tam totiž vědí, že Vánoce jsou svátky příprav. A proto především všem ženám, maminkám, manželkám připomínají, že v tom nejsou sami a minimálně při pečení a s obalením nervů jim již tradičně pomůže právě Salko.

Slazené kondenzované mléko, které téměř před 80 lety spatřilo světlo světa a dodnes patří ke stálicím v českých kuchyních nejen v období Vánoc.

Povedené sponzorské vzkazy, které ukazují Vánoce v trochu jiném světle můžete vídat až do 15. prosince u televizních pořadů MasterChef Česko, Vinaři, Prostřeno, Máme rádi Česko a Ano, šéfe!. I zde je televizní kampaň doplněna jak o online, tak o tištěná média.

Součástí kampaně je především příprava jak známých českých, tak i o něco modernějších receptů na pečené i nepečené cukroví ze Salka.

 

Související články
Žijeme v době plastové jako generace „plastic people“, v barevném, naleštěném a nerozbitném. Z kdysi zázračného produktu se stává veřejný nepřítel číslo jedna. Máme se ho ale bát? „Plasty nejsou zlo. Například v medicínských aplikacích, automobilovém nebo letecké průmyslu jsou nenahraditelné. Špatnou reklamu plastům dělají jednorázové výrobky a především to, jak s nimi nakládáme…“ říká ve 27. […]
Už dlouho se snaží program pivních speciálů Volba sládků Plzeňského Prazdroje podporovat rozmanitost českého pivního trhu. Zítra to můžete ochutnat. V březnu a dubnu se Prazdroj spojil se všemi fungujícími klášterními pivovary a společně uvařili velikonoční speciály Poutní: Poutní Březnové a nové Poutní Dubnové. Právě tato a další piva budou moci pivaři ochutnat už zítra (27. […]
Válka, drahé hypotéky i úzkost z dopadů klimatických změn. To vše jsou podle odborníků důvody prudkého poklesu nově narozených dětí, ke kterému došlo v loňském roce. Obavy z budoucnosti trápí stále více mladých párů. Loni se v Česku podle Českého statistického úřadu narodilo přibližně 91 000 dětí – nejméně za posledních 22 let. „Průměrný věk […]
Přesnější a rychlejší mapování znečištění vodních ploch i lepší ovládání pasivních hladinových plavidel tažených lodí byly hlavní cíle projektů kooperace robotických dronů vyvíjených Skupinou multirobotických systémů FEL ČVUT (MRS) a autonomně řízených lodí. Výsledky představili výzkumníci před pár dny u břehů vodní nádrže Orlík. Nad hladinu a okolní louky se vzneslo během soustřední v minulých dnech […]
Nejrozlehlejší světový kontinent ukrývá mnoho měst, paláců a dalších míst, které i po několik staletí halí závoj tajemna. Podíleli se na jejich vzniku bohové, andělé nebo snad démoni? Od chvíle, kdy byla na dálném východě založena říše, která se svou mocí vyrovnala těm největším civilizacím historie uplynulo již mnoho let. Khmérská civilizace po více než […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz