Domů     Zajímavosti
Marketingově plodný konec roku pro Mlékárnu Hlinsko. Co z portfolia značky Tatra určitě nepřehlédnete?

komerční sdělení

Mlékárna Hlinsko, a.s. je v posledním kvartálu roku marketingově aktivnější než kdy jindy. Od října do prosince zrealizovala produktové televizní a online spoty ke třem výrobkovým kategoriím.

Patrně největší krokem byl televizní spot pro jeden z našich nejlegendárnějších výrobků, Pikao. Marketingový tým Mlékárny Hlinsko přišel s novou strategií, která bude hlavně konzistentní a dlouhodobá.

PIKAO – ZVEDNE TI NÁLADU

Pikao – zvedni si náladu! Pokud se vám stane nějaký běžný průšvih, nestihnete autobus, nepohodnete se s šéfem nebo je výhled z hotelového pokoje na dovolené do cihlové zdi, sáhněte po Pikau, zvedněte si náladu a hoďte problém za hlavu.

Produktový spot s chytlavou hudbou „CUC CUC PIKAO“ můžete vidět na stanicích Nova Group a Prima Group ve stopážích 30 a 15 sekund. Televizní kampaň je doplněna o online kampaň a tištěná média.

MLSNI.SI NEJMLSAVĚJŠÍ MLSÁNÍ

Druhým počinem, který v říjnu značka Tatra vymlsla, je masivní online kampaň na produktovou řadu Mlsni.si. Do té patří Tvarohové mixy Tatra Mlsni.si v několika příchutích a také Tatra Mlsni.si Vla – mléčné dezerty inspirované tradičním holandským receptem.

Nehledejte zde nic ochuzeného či přehnaně fit. Reklama i dezerty jsou pro ty, kteří si rádi zamlsají a ať už sáhnou třeba po tvarohovém Mlsni.si s jahodami, po kakaovém Mlsni.si Vla s višněmi nebo po Mlsni.si tvarohu s Pikaem, nebudou z žádné volby zklamaní.

Takže pokud Vás honí mlsná, mlsněte si nejmlsavější mlsání – Mlsni.si.

O to, které mlsání je to nejmlsavější, se dohadují i hlavní hlasy spotu, který uvidíte především na sociálních sítích jako je YouTube, Facebook, Instagram. Video kampaň v online je doplněna také bannerovou kampaní a tištěnými médii.

S VÁNOČNÍMI PŘÍPRAVAMI JIŽ TRADIČNĚ POMÁHÁ SALKO

A do třetice všeho dobrého a pro nás určitě už nadmíru očekávaného… Vánoce a s nimi spojené Salko. Všichni víme, že Vánocům předchází spousta příprav, úklidu, pečení, nakupování, balení vánočních dárků…  A jinak tomu není ani v Mlékárně Hlinsko.

Moc dobře tam totiž vědí, že Vánoce jsou svátky příprav. A proto především všem ženám, maminkám, manželkám připomínají, že v tom nejsou sami a minimálně při pečení a s obalením nervů jim již tradičně pomůže právě Salko.

Slazené kondenzované mléko, které téměř před 80 lety spatřilo světlo světa a dodnes patří ke stálicím v českých kuchyních nejen v období Vánoc.

Povedené sponzorské vzkazy, které ukazují Vánoce v trochu jiném světle můžete vídat až do 15. prosince u televizních pořadů MasterChef Česko, Vinaři, Prostřeno, Máme rádi Česko a Ano, šéfe!. I zde je televizní kampaň doplněna jak o online, tak o tištěná média.

Součástí kampaně je především příprava jak známých českých, tak i o něco modernějších receptů na pečené i nepečené cukroví ze Salka.

 

reklama
Související články
Máte dobré srdce? Zcela souhlasím. Máte bohatou slovní zásobu? Zcela souhlasím. Porozumíte rychle věcem? Zcela souhlasím. Jste plný nápadů? Tady jen spíše souhlasím. Věřili jste mi to? A pokud ne, myslíte, že jsem lhal vám, nebo obelhával sám sebe? A jak takovou lež odhalit? Jak fungují ony pověstné „lži skóry“? Některé lidské sklony mohou v dotaznících […]
Patří k nejfotogeničtějším pokrmům současnosti. Sushi a poké bowly na fotkách opravdu vypadají skvěle, nicméně ve výsledku to nejvíc ocení tělo. Tedy alespoň za předpokladu, že se vydáte do podniků, které havajskou/japonskou specialitu umí připravit. Základní ingrediencí obou „exotických“ kuchyní je totiž čerstvost, a k tomu pestrost (chutí) a barevnost. Až pak se počítají nutriční hodnoty… […]
Vyplatí se pracovat už na střední škole? Mezi mladými Evropany je to běžná praxe, v Česku rarita. Podle vzdělávací organizace Junior Achievement Czech (JA Czech) je mnohdy přínosnější být aktivní ve studentských programech, účastnit se soutěží nebo se pustit do vlastního projektu. Je k tomu ale potřeba flexibilita, kterou nabízí nová střední škola VICTORIA HIGH […]
Biologicky nerozložitelná, znečišťující přírodu, s obsahem chemikálií potenciálně ohrožujících lidské zdraví. Řeč není o plastových brčkách, jak by se mohlo zdát. Takové závěry si dle poslední studie vysloužily jejich „ekologičtější“ alternativy. Studie oborníků z Antverpské univerzity, publikovaná v létě 2023 na stránkách časopisu Food Additives and Contaminants, se zaměřila na brčka vyrobená z papíru, bambusu, skla, nerezové oceli a plastu […]
V prestižní soutěži The Global Undergraduate Awards 2023, které se přezdívá Nobelova cena pro juniory, byla mezi vítězi v kategorii matematiky a fyziky Dominika Burešová, studentka Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. Se svou bakalářskou prací uspěla v konkurenci více než 2800 dalších studentů a studentek z 409 světových univerzit. V oborech, které se vyučují na […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz