Domů     Zajímavosti
Předvánoční maraton se blíží ke konci. Vezměte si svou televizi s sebou, ať už svátky strávíte kdekoli

komerční sdělení

Pokud plánujete letošní Vánoce trávit mimo domov a nechcete se ochudit o všechny vaše oblíbené pořady v televizi, tak teď zbystřete. Už dávno je pryč doba, kdy byste museli dělat kompromisy. Udělejte si Vánoce takové, jaké je máte rádi, nehledě na okolnosti. Poradíme vám, jak na to..

Vánoční svátky bývají velice hektické. Jen pár dní zbývá do Štědrého dne a seznam úkolů se stále kupí. Napasovat do tak nabitého programu své oblíbené pořady může být velice složité.

Pokud k tomu ještě navíc máte v plánu odjet na svátky pryč a zároveň si užít trochu té vánoční atmosféry, jedná se o úkol přímo nadlidský.

Máme pro vás řešení, jak zachránit pohodové Vánoce, abyste mohli koukat na všechny své milované filmy a pohádky. Východisko z nelehké situace hledejte u moderního sledování televize Lepší.TV, které vám na rozdíl od klasické televize nabízí spoustu výhod.

Lepší.TV řadíme mezi IPTV, které využívají technologií pro počítačové sítě. Pro spuštění takovéto služby tak potřebujete pouze internetové připojení a Smart TV, popřípadě jiné zařízení, na kterém chcete sledovat.

Zde se může jednat o notebook, tablet nebo mobil, podle toho, co zrovna preferujete. Nemusíte tak nutně zůstávat doma, svou televizi si můžete vzít s sebou.

Které další výhody vám tedy zachrání vánoční svátky? Především si uživatelé služby mohou vybrat pořad z celkového množství 134 televizních stanic. Ať jste fanoušky sportu, milovníky pohádek nebo patříte mezi diváky nekonečných seriálů, mezi touto nabídkou si vybere opravdu každý.

Lepší.TV umožňuje zhlédnutí až 30 dní zpětně, které se stane vaším nejvěrnějším pomocníkem. Už se nemusíte stresovat s časovým plánem, abyste televizi stihli mezi rodinnými návštěvami. Pokud prošvihnete svou milovanou pohádku, můžete si ji bez problému pustit, až budete mít čas.

Určitě si zamilujete také funkci přetáčení, díky které dáte sbohem otravným reklamám, nebo funkci neomezeného nahrávání, kdy na vás nahrané pořady počkají v aplikaci po dobu 30 dní od vysílání. Vánoce si tak můžete prodloužit až do nového roku.

Pokud jedete někam, kde televize vůbec není nebo víte, že je výběr pořadu každoročním důvodem k hádce, můžete tuto situaci vyřešit zakoupením sledování na dalším zařízení. Základní balíček služeb lze pořídit za 139 Kč měsíčně a může sloužit jako dárek navíc pro vás a vaše blízké.

Vánoce bývají časově šílené, ale s Lepší.TV se můžete vracet v čase a stát se pány vlastní televize.

Klikněte na www.lepší.tv a užijte si ty pravé televizní svátky přesně podle vašich představ a přání.

Související články
Nejrozlehlejší světový kontinent ukrývá mnoho měst, paláců a dalších míst, které i po několik staletí halí závoj tajemna. Podíleli se na jejich vzniku bohové, andělé nebo snad démoni? Od chvíle, kdy byla na dálném východě založena říše, která se svou mocí vyrovnala těm největším civilizacím historie uplynulo již mnoho let. Khmérská civilizace po více než […]
Virtuální realita už není jen hračkou geeků, odnoží herního zábavního průmyslu nebo vědců. Její potenciál je větší, s přesahem do každodenního života. Městská knihovna v Praze prostřednictvím VR nejen zpřístupnila zajímavou, bezmála stoletou historii budovy knihovny na Mariánském náměstí, ale umožňuje i pohlédnout na knihovnu a její služby novýma očima. Městská knihovna v Praze zahájila projekt před […]
Pro dospělé není život černo-bílý, žijeme v mnoha barvách. Pro dítě se však dělí na dvě poloviny – ženskou a mužskou. Od chvíle, kdy dítě začne vnímat, je pro něj otec zástupcem/modelem jedné poloviny lidstva. A pokud muž chce být skutečným mužem/otcem, musí být i „dobrým tátou“… Role otce před 100 lety byla někde úplně […]
Larvy potemníka moučného, kterému se přezdívá moučný červ, patří mezi potravinové a skladištní škůdce. V domácnostech se s nimi naštěstí, na rozdíl od potravinových molů, setká málokdo. Larvy totiž potřebují velké zásoby potravin, protože se vyvíjejí dlouho. Podle českých vědců by se však v budoucnosti mohly právě ony stát základem našeho jídelníčku. Vzhledem k rostoucí […]
Byla to senzace, když v roce 2003 na indonéském ostrově Flores našli vědci kosterní pozůstatky asi metr vysokého humanoida. Právě kvůli výšce se mu začalo přezdívat hobit. Kdo byli tito lidé ale zač? Trpěli záhadnou nemocí, v jejímž důsledku se zmenšili, jak si experti myslí? Oficiálně jde o člověka floreského (Homo floresiensis), mnohem více se však uchytilo […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz