Domů     Zajímavosti
Předvánoční maraton se blíží ke konci. Vezměte si svou televizi s sebou, ať už svátky strávíte kdekoli

komerční sdělení

Pokud plánujete letošní Vánoce trávit mimo domov a nechcete se ochudit o všechny vaše oblíbené pořady v televizi, tak teď zbystřete. Už dávno je pryč doba, kdy byste museli dělat kompromisy. Udělejte si Vánoce takové, jaké je máte rádi, nehledě na okolnosti. Poradíme vám, jak na to..

Vánoční svátky bývají velice hektické. Jen pár dní zbývá do Štědrého dne a seznam úkolů se stále kupí. Napasovat do tak nabitého programu své oblíbené pořady může být velice složité.

Pokud k tomu ještě navíc máte v plánu odjet na svátky pryč a zároveň si užít trochu té vánoční atmosféry, jedná se o úkol přímo nadlidský.

Máme pro vás řešení, jak zachránit pohodové Vánoce, abyste mohli koukat na všechny své milované filmy a pohádky. Východisko z nelehké situace hledejte u moderního sledování televize Lepší.TV, které vám na rozdíl od klasické televize nabízí spoustu výhod.

Lepší.TV řadíme mezi IPTV, které využívají technologií pro počítačové sítě. Pro spuštění takovéto služby tak potřebujete pouze internetové připojení a Smart TV, popřípadě jiné zařízení, na kterém chcete sledovat.

Zde se může jednat o notebook, tablet nebo mobil, podle toho, co zrovna preferujete. Nemusíte tak nutně zůstávat doma, svou televizi si můžete vzít s sebou.

Které další výhody vám tedy zachrání vánoční svátky? Především si uživatelé služby mohou vybrat pořad z celkového množství 134 televizních stanic. Ať jste fanoušky sportu, milovníky pohádek nebo patříte mezi diváky nekonečných seriálů, mezi touto nabídkou si vybere opravdu každý.

Lepší.TV umožňuje zhlédnutí až 30 dní zpětně, které se stane vaším nejvěrnějším pomocníkem. Už se nemusíte stresovat s časovým plánem, abyste televizi stihli mezi rodinnými návštěvami. Pokud prošvihnete svou milovanou pohádku, můžete si ji bez problému pustit, až budete mít čas.

Určitě si zamilujete také funkci přetáčení, díky které dáte sbohem otravným reklamám, nebo funkci neomezeného nahrávání, kdy na vás nahrané pořady počkají v aplikaci po dobu 30 dní od vysílání. Vánoce si tak můžete prodloužit až do nového roku.

Pokud jedete někam, kde televize vůbec není nebo víte, že je výběr pořadu každoročním důvodem k hádce, můžete tuto situaci vyřešit zakoupením sledování na dalším zařízení. Základní balíček služeb lze pořídit za 139 Kč měsíčně a může sloužit jako dárek navíc pro vás a vaše blízké.

Vánoce bývají časově šílené, ale s Lepší.TV se můžete vracet v čase a stát se pány vlastní televize.

Klikněte na www.lepší.tv a užijte si ty pravé televizní svátky přesně podle vašich představ a přání.

Související články
Co se stane, když si dva bratři vezmou dvě sestry a mají dvě děti? Normálně by děti byli bratranci, ale co když otcové jsou dvě identická dvojčata a matky také dvě identická dvojčata? Pak podle genetiky jsou vlastně sourozenci a ne bratranci. Vědci jsou dvojčaty fascinováni odjakživa. Už multižánrový vědec Francis Galton v roce 1875 […]
Žijeme v době plastové jako generace „plastic people“, v barevném, naleštěném a nerozbitném. Zatímco z kdysi zázračného produktu se stal veřejný nepřítel číslo jedna, dnes ho bereme na milost. Plasty ale nejsou zlo. „Špatnou reklamu plastům dělají obalové výrobky s krátkou dobou použitelnosti, ale především lidské chování, jak s nimi nakládáme…“ řekl nám ředitel Ústavu makromolekulární chemie […]
Pohádky, které dnes známe a milujeme, jsou oproti svým původním verzím jen slabými odvary. Jádra mrazivých nebo lechtivých příběhů, z nichž kdysi povstaly, v nich nicméně přetrvávají dodnes.   Lidové pohádky bývaly lechtivých motivů, vulgarit a jadrného humoru plné. Vyprávěli si je totiž hlavně dospělí, třeba pro zpestření dlouhých zimních večerů. K proměně těchto často velice nekompromisních a […]
Experimenty s koloniemi hlodavců, kterým americký etolog John Calhoun dopřál vše potřebné ke spokojenému životu, s výjimkou životního prostoru, patří k nejvlivnějším psychologickým studiím vůbec. Mluvilo se o nich mezi odborníky a laiky a staly se „vědeckým důkazem“ sociálního rozkladu moderní společnosti. Calhoun přitom dobře věděl, jak se „myší ráj“ může zvrhnout.   Svou nejznámější kolonii, tzv. […]
V minulém týdnu se Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) postaral o sociální „senzaci“. Omylem totiž odvysílal simulaci záznamu, podle kterého astronauti na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) nacvičovali péči o člena posádky trpícího dekompresní nemocí. K vysílání došlo zhruba 28 minut po půlnoci středoevropského času. Ze záznamu bylo patrné, že jeden ze členů posádky […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz