Domů     Zajímavosti
Předvánoční maraton se blíží ke konci. Vezměte si svou televizi s sebou, ať už svátky strávíte kdekoli
Martin Macourek
od Martin Macourek 15.12.2021

komerční sdělení

Pokud plánujete letošní Vánoce trávit mimo domov a nechcete se ochudit o všechny vaše oblíbené pořady v televizi, tak teď zbystřete. Už dávno je pryč doba, kdy byste museli dělat kompromisy. Udělejte si Vánoce takové, jaké je máte rádi, nehledě na okolnosti. Poradíme vám, jak na to..

Vánoční svátky bývají velice hektické. Jen pár dní zbývá do Štědrého dne a seznam úkolů se stále kupí. Napasovat do tak nabitého programu své oblíbené pořady může být velice složité.

Pokud k tomu ještě navíc máte v plánu odjet na svátky pryč a zároveň si užít trochu té vánoční atmosféry, jedná se o úkol přímo nadlidský.

reklama

Máme pro vás řešení, jak zachránit pohodové Vánoce, abyste mohli koukat na všechny své milované filmy a pohádky. Východisko z nelehké situace hledejte u moderního sledování televize Lepší.TV, které vám na rozdíl od klasické televize nabízí spoustu výhod.

Lepší.TV řadíme mezi IPTV, které využívají technologií pro počítačové sítě. Pro spuštění takovéto služby tak potřebujete pouze internetové připojení a Smart TV, popřípadě jiné zařízení, na kterém chcete sledovat.

Zde se může jednat o notebook, tablet nebo mobil, podle toho, co zrovna preferujete. Nemusíte tak nutně zůstávat doma, svou televizi si můžete vzít s sebou.

reklama

Které další výhody vám tedy zachrání vánoční svátky? Především si uživatelé služby mohou vybrat pořad z celkového množství 134 televizních stanic. Ať jste fanoušky sportu, milovníky pohádek nebo patříte mezi diváky nekonečných seriálů, mezi touto nabídkou si vybere opravdu každý.

Lepší.TV umožňuje zhlédnutí až 30 dní zpětně, které se stane vaším nejvěrnějším pomocníkem. Už se nemusíte stresovat s časovým plánem, abyste televizi stihli mezi rodinnými návštěvami. Pokud prošvihnete svou milovanou pohádku, můžete si ji bez problému pustit, až budete mít čas.

Určitě si zamilujete také funkci přetáčení, díky které dáte sbohem otravným reklamám, nebo funkci neomezeného nahrávání, kdy na vás nahrané pořady počkají v aplikaci po dobu 30 dní od vysílání. Vánoce si tak můžete prodloužit až do nového roku.

Pokud jedete někam, kde televize vůbec není nebo víte, že je výběr pořadu každoročním důvodem k hádce, můžete tuto situaci vyřešit zakoupením sledování na dalším zařízení. Základní balíček služeb lze pořídit za 139 Kč měsíčně a může sloužit jako dárek navíc pro vás a vaše blízké.

Vánoce bývají časově šílené, ale s Lepší.TV se můžete vracet v čase a stát se pány vlastní televize.

Klikněte na www.lepší.tv a užijte si ty pravé televizní svátky přesně podle vašich představ a přání.

reklama
Související články
Rod obojživelníků Atelopus, jehož zástupcům se v našich zemích někdy říká pralesničky, zastřešuje více než 100 druhů, které se vyskytují zejména ve Střední a Jižní Americe. Tyto malé, pestře zbarvené žabky jsou většinou prudce jedovaté a jejich jed používali místní domorodci do otrávených šipek. V 80. letech minulého století však tyto žabky zdecimovala parazitická houba Batrachochytrium […]
Biologická rozmanitost na celém světě dramatický klesá a mnoha druhům hrozí vyhynutí. Která společenstva přežijí? Ta, kde je velké množství rozmanitých druhů, nebo ta, kde jeden druh převládne? A vydrží déle druh, v němž jsou všichni jedinci stejní, nebo v němž se naopak odlišují? „Abychom vymírání druhů mohli zabránit, musíme tyto souvislosti znát,“ říká Jan […]
Vůle komunistických pohlavárů v Číně poroučí nejen větru, dešti, ale také i posmrtnému životu. Legislativní norma opravňuje stát rozhodovat o tom, kdo a zda může být novým převtělením dalajlámy. O jeho uznání pak musí buddhistické chrámy žádat v oficiálním reinkarnačním formuláři. Absurdní komedie? Ani ne… Linie spirituálních a později i politických vůdců Tibetu se ustanovila v 16. století, […]
Pocit „již viděného“ prožil alespoň jednou každý z nás. Zatímco mezi laickou veřejností vzbuzuje tento fenomén více otázek než odpovědí, čeští vědci možná našli k záhadě klíč Zatímco parapsychologové věří, že déjà vu souvisí se zážitky z našich minulých životů nebo s nadpřirozenými schopnostmi, odborná veřejnost stále zůstává u holých faktů a výzkumu. Ta (ne)dominantní […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz