Domů     Zajímavosti
Tipy na dárky pro muže: Co nadělit pod stromeček?
Martin Macourek
od Martin Macourek 11.12.2021

komerční sdělení

Máte doma muže, kterého chcete obdarovat, ale dochází vám nápady na dárky? Nebo chcete dát nějaký originální dárek svému kamarádovi či tátovi? Vsaďte na jistotu a pořiďte mu něco, co stoprocentně využije:

oblečení. Sice se říká, že muži nemají měkké dárky rádi, ale existují kusy oděvu, které ocení každý muž. A my víme, které to jsou.

Máte doma milovníka plavání?

Miluje váš muž, partner, otec, bratr či jakýkoliv jiný příslušník mužského pokolení, plavání?

Pořiďte mu nové sportovní plavky, a zpříjemněte mu tak chvíle strávené v bazénu či na koupališti.

reklama

Pokud se budete držet jeho oblíbených barev a motivů, neuděláte krok vedle. Navíc se jedná o kus oděvu, který bude pravidelně používat a nebude mu ležet ve skříni.

Nejste si jistí motivem, velikostí, ani barvou? Vyrazte si společně na wellness nebo do bazénu. Popřípadě, pokud se věnuje plavání na profesionální úrovni, běžte se podívat na některý z jeho plaveckých závodů. Získáte tak lepší představu o tom, v jakých plavkách mu je příjemně.

Stylové a pohodlné pro každou příležitost

A od plavek se přesuneme ke spodnímu prádlu. Nosíme ho všichni každý den, a jedná se o dárek, který nikoho neurazí. A jelikož jsou Vánoce, určitě se nebojte, pokud víte, že to obdarovaný ocení, vybírat z pestrých a veselých motivů.

reklama

Oblíbenými vánočními motivy jsou jak boxerky s obrázky sněhuláků, tak tučňáků.

Celoroční oblibě se těší vtipné nápisy, které mohou, ale nemusí, mít sexuální podtext.

Kvalita především

Při výběru spodního prádla mějte na paměti to, že koupené kousky musí být kvalitní.

Pánské trenýrky by měly být vyrobeny z elastických materiálů, které nebudou nositele omezovat v pohybu.

reklama

Moderními materiály se staly bambusová vlákna, a své místo v popředí si také drží bezešvé varianty.  Boxerky beze švů jsou vhodné pod formální kalhoty, protože nikde netvoří faldy.

Pokud je tedy muž, kterého chcete obdarovat zaměstnancem v nějaké firmě, ve které jsou formální obleky nutností, bezešvé spodní prádlo jistě ocení. A neměli bychom zapomenout ani na zmínku o bavlně. Muži z trenýrkového klubu by nám jistě dali za pravdu, že bavlna je nenahraditelná a na kůži příjemná.

Pro odvážlivce, kteří mají rádi pohodlí

Slyšeli jste již někdy o jockstrapech? Jedná se o spodní prádlo, které je střihově podobné slipům, ale zadní část je tvořena pouze dvěma popruhy, které svým nositelům zajišťují volnost pohybu. Jsou vhodné nejenom pro odvážné jedince, kteří se nebojí jít se svou kůží na trh, ale velmi oblíbené jsou jocksy také u sportovců.

Ačkoliv na první pohled vypadají velmi odvážně, pod oblečením jsou neuvěřitelně pohodlné.

Tanga? A proč ne!

Přestože tanga máme všichni spojená spíše se ženami, a u mužů si je spojujeme s profesionálními společníky, dají se nosit i mimo ložnici. Zejména bezešvé varianty jsou vskutku pohodlné. Zapomeňte tedy na předsudky a nebojte se je koupit svému partnerovi nebo kamarádovi.

V tom lepším případě zjistí, že se jedná o skvělý kus spodního prádla, ve kterém mu je zejména v letních měsících příjemně, v tom horším se tomu společně zasmějete a budete mít každý rok na co vzpomínat.

Co je ale při darování tang zajištěné je to, že váš dárek bude opravdu originální. Zejména v případech, kdy jimi obdarujete zapřísáhlého trenýrkáře, který nenosí slipy ani boxerky.

Darovat muži spodní prádlo nebo plavky je sázka na jistotu. Jediné, na co si musíte dát pozor, je správně zvolená velikost, barva a motivy. A pokud chcete darovaného opravdu zaujmout, darujte mu tanga nebo jocskstrapy.

I kdyby je vyzkoušel a zjistil, že to není jeho styl, vznikne alespoň veselá vánoční historka, která se bude vyprávět několik let.

Zdroj obrázků: Astratex

reklama
Související články
Rod obojživelníků Atelopus, jehož zástupcům se v našich zemích někdy říká pralesničky, zastřešuje více než 100 druhů, které se vyskytují zejména ve Střední a Jižní Americe. Tyto malé, pestře zbarvené žabky jsou většinou prudce jedovaté a jejich jed používali místní domorodci do otrávených šipek. V 80. letech minulého století však tyto žabky zdecimovala parazitická houba Batrachochytrium […]
Biologická rozmanitost na celém světě dramatický klesá a mnoha druhům hrozí vyhynutí. Která společenstva přežijí? Ta, kde je velké množství rozmanitých druhů, nebo ta, kde jeden druh převládne? A vydrží déle druh, v němž jsou všichni jedinci stejní, nebo v němž se naopak odlišují? „Abychom vymírání druhů mohli zabránit, musíme tyto souvislosti znát,“ říká Jan […]
Vůle komunistických pohlavárů v Číně poroučí nejen větru, dešti, ale také i posmrtnému životu. Legislativní norma opravňuje stát rozhodovat o tom, kdo a zda může být novým převtělením dalajlámy. O jeho uznání pak musí buddhistické chrámy žádat v oficiálním reinkarnačním formuláři. Absurdní komedie? Ani ne… Linie spirituálních a později i politických vůdců Tibetu se ustanovila v 16. století, […]
Pocit „již viděného“ prožil alespoň jednou každý z nás. Zatímco mezi laickou veřejností vzbuzuje tento fenomén více otázek než odpovědí, čeští vědci možná našli k záhadě klíč Zatímco parapsychologové věří, že déjà vu souvisí se zážitky z našich minulých životů nebo s nadpřirozenými schopnostmi, odborná veřejnost stále zůstává u holých faktů a výzkumu. Ta (ne)dominantní […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz