Hubbleův vesmírný teleskop zachytil kamerou WFPC2 tento jedinečný obraz, snímek planetární mlhoviny NGC 6326 v souhvězdí Altar (Oltář), okolo 11 000 světelných let od Země.
Mohutné zářivé výrony vyvržených plynů jsou rozzářené centrální hvězdou, která se blíží svému zániku.
V této fázi se hvězda blíží konci své existence a mění se v bílého trpaslíka, přičemž hvězdy o několikanásobné hmotnosti našeho Slunce explodují jako supernovy a ty středně a méně hmotné se »odpaří« jako planetární mlhoviny.
Někdy vytvářejí ejekce plynů elegantní symetrické obrazce, ale to není případ nestrukturované NGC 6326. Díky existenci planetárních mlhovin jsou prvky těžší než vodík a helium, které vznikají jadernou fúzí v jádře hvězd, rozptýleny ve vesmírném prostoru a mohou se stát součástí nových hvězd, tzv. hvězd druhé generace. Jasné červené a modré plynné oblaky žhnou do prostoru pod vlivem prudkého UV záření horké centrální hvězdy.
Kamera WFPC2 (Wide Field Planetary Camera-2) snímala obraz jako kompozitní při třech různých vlnových délkách, červené světlo bylo zachyceno přes filtr propouštějící záření vodíku (F658N), modré záření ionizovaného kyslíku bylo zachyceno přes zelený filtr (F502N) a pro zelenou vrstvu, záření ionizovaného dusíku, která dobře zobrazuje hvězdy, byl použit žlutý filtr (F555W). Celkový čas expozice byl 1400 s, 360 s až 260 s, resp., zorné pole přibližně 30 úhlových vteřin.