Domů     Zajímavosti
Hodinky nemusí být jen ukazatelem času. Tyhle se stanou ozdobou vašeho zápěstí!
Martin Macourek
od Martin Macourek 22.2.2022

komerční sdělení

Už dávno neplatí, že by se na hodinky pohlíželo jako na čistě praktický doplněk. Dříve je lidé nosili, aby měli vždy přehled o tom, kolik je zrovna hodin. Ať už je dochvilnost vaší silnou stránkou nebo ne, dneska mohou hodinky posloužit i jako elegantní doplněk.

Vyberte si takové, které se stanou ozdobou vašeho zápěstí, a vy je budete nosit s hrdostí.

Hodinky, které mají hluboký příběh

Pohled na vzducholodě hrdě nesoucí název Zeppelin byl odjakživa fascinující. A jinak by tomu nebylo ani dnes. Už tenkrát se vzducholodě proslavily nejen svou majestátností, ale také špičkovou kvalitou a precizností.

reklama

Vzducholodě už dneska neuvidíme, ale technický um a cit i pro sebemenší detaily s sebou nadále pyšně nosí ikonické hodinky Zeppelin.

Málokterá značka má za sebou tak hluboký příběh, o kterém by věděl celý svět.

Hodinky Zeppelin vám přinesou kvalitu i nadčasovou eleganci

Hodinky Zeppelin pokračují v tom, v čem začaly hrdé vzducholodě navržené německým baronem Ferdinandem Grafem von Zeppelinem. Tvůrce legendárních vzducholodí nadále předává svůj odkaz a průkopnického ducha prostřednictvím hodinek.

reklama

Padesát let po neštěstí požáru vzducholodě Hindenburg vznikla myšlenka na zachování Zeppelinova odkazu právě v podobě hodinek vyráběných v Německu.

Hodinky Zeppelin se od svého počátku mohou pyšnit technickou vyspělostí. Vždy přinášely dokonalý poměr ceny ku kvalitě a spokojeným majitelům, kteří je hrdě nosili na svém zápěstí, zajistily nejen vysokou kvalitu, ale také nadčasovou eleganci. A té se drží i dnes – desítky let od svého vzniku.

Nosit je může každý

Pokud patříte k lidem, kteří rádi nosí hodinky a vnímají je nejen jako praktický, ale i elegantní doplněk, pak si v rozmanité nabídce hodinek Zeppelin jistě musíte přijít na své. Okouzlí vás nejen kožené ručně šité řemínky, ale i rozmanitost strojků, které jsou srdcem těchto hodinek.

reklama

Hodinky vám nabídnou nejen pohled na aktuální čas, ale i chronograf, ukazatele lunárních fází, multifunkční datum nebo indikátor rezervy chodu. Nosit je může opravdu každý, kdo pro sebe žádá jen to nejlepší.

Hodinky Timex vynikají nejen svým vzhledem

Bohatou historii mají za sebou i Timex hodinky, které jsou již po několik desítek let spojovány nejen s vysokou odolností, ale také dech beroucím designem.

Ten učaruje zejména mužům. Kombinace nadčasového vzhledu, precizního zpracování a kvalitních strojků, které jsou srdcem a hnacím motorem těchto hodinek, z nich dělá ideální společníky pro každý nový den.

Hodinky Timex předchází rozmanitá pověst této značky. Během své existence si prošla různými etapami od náprsních hodinek přes náramkové dělnické hodinky až po licencované modely studia Walt Disney či mimořádně odolné hodinky určené pro armádní složky.

Společně s nimi můžete reprezentovat

Hodinky Timex jsou známé nejen svou kvalitou a precizností, ale i různorodostí. Dokážou oslovit nejen elegantní muže, ale i křehké ženy. V jejich rozmanité nabídce najdete sportovní i luxusní náramkové hodinky, se kterými můžete hrdě reprezentovat.

Hodinky se prodávají po celém světě. Každá generace hodinek Timex přináší něco nového a může se pochlubit vylepšením v porování s předchozími modely. Zatímco dámské hodinky osloví především dokonalým vzhledem, ty pánské nabídnou svým majitelům i mnoho praktických a užitečných funkcí, které mohou ušetřit spoustu času a zajistit přísun potřebných informací.

Hodinky jsou praktický i módní doplněk

Hodinky jsou dnes kombinací praktického a módního doplňku.

Stejně jako váš look může ozdobit vkusný šátek, pěkný pásek nebo okouzlující šperk, mohou ho hrdě doplnit i hodinky na vašem zápěstí.

Ať už si pro sebe vyberete kterékoli ikonické hodinky, stanou se vaším každodenním společníkem.

Zdroj obrázku 1: GaudiLab / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 2: Rudenkois / Shutterstock.com

reklama
Související články
Rod obojživelníků Atelopus, jehož zástupcům se v našich zemích někdy říká pralesničky, zastřešuje více než 100 druhů, které se vyskytují zejména ve Střední a Jižní Americe. Tyto malé, pestře zbarvené žabky jsou většinou prudce jedovaté a jejich jed používali místní domorodci do otrávených šipek. V 80. letech minulého století však tyto žabky zdecimovala parazitická houba Batrachochytrium […]
Biologická rozmanitost na celém světě dramatický klesá a mnoha druhům hrozí vyhynutí. Která společenstva přežijí? Ta, kde je velké množství rozmanitých druhů, nebo ta, kde jeden druh převládne? A vydrží déle druh, v němž jsou všichni jedinci stejní, nebo v němž se naopak odlišují? „Abychom vymírání druhů mohli zabránit, musíme tyto souvislosti znát,“ říká Jan […]
Vůle komunistických pohlavárů v Číně poroučí nejen větru, dešti, ale také i posmrtnému životu. Legislativní norma opravňuje stát rozhodovat o tom, kdo a zda může být novým převtělením dalajlámy. O jeho uznání pak musí buddhistické chrámy žádat v oficiálním reinkarnačním formuláři. Absurdní komedie? Ani ne… Linie spirituálních a později i politických vůdců Tibetu se ustanovila v 16. století, […]
Pocit „již viděného“ prožil alespoň jednou každý z nás. Zatímco mezi laickou veřejností vzbuzuje tento fenomén více otázek než odpovědí, čeští vědci možná našli k záhadě klíč Zatímco parapsychologové věří, že déjà vu souvisí se zážitky z našich minulých životů nebo s nadpřirozenými schopnostmi, odborná veřejnost stále zůstává u holých faktů a výzkumu. Ta (ne)dominantní […]
Společnost Honda podepsala smlouvu o výzkumu a vývoji s japonskou kosmickou agenturou Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) týkající se „systému oběhu obnovitelné energie“, který má dodávat elektřinu pro zachování funkčnosti životního prostoru a různých systémů lunárních vozítek. Na základě této smlouvy agentura JAXA pověří společnost Honda, aby nejprve provedla koncepční studie a poté do konce […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz