Domů     Zajímavosti
Několik tipů na moderní pánské boty pro slunný podzim
Martin Macourek
od Martin Macourek 22.10.2021

komerční sdělení

Podzim zatím vypadá z hlediska počasí velmi dobře. Užívat si můžeme spousty slunných dní a relativně teplého počasí. Tomuto trendu se vyplatí přizpůsobit i z hlediska oblečení a obuvi. Vystačíte si pouze s menším množstvím vrstev a provětrat můžete také podzimní boty.

Případně není problém pořídit si nové, které letos ještě využijete. Nabídka je poměrně bohatá a na spousty modelů se vztahují výrazné slevy. My se na některé zajímavé boty, jež nyní využijete, podíváme mnohem podrobněji.

Neotřelý design Converse Chuck 70 Renew

Naším prvním tipem jsou pánské boty Converse Chuck 70.

reklama

Jedná se o remake modelu, který spatřil světlo světa v roce 1970. Své jméno nesou po obchodním zástupci firmy Converse, Chucku Taylorovi. Typické jsou především zvýšenou podrážkou. U zmiňovaného modelu je pestrobarevná, přitom základní je u nich tmavý odstín.

Samotná bota má béžovou barvu, jež dokonale ke zmiňované podrážce padne. Stejnou barvu má také šněrování. Zapomenout nemůžeme ani na mnohem pevnější gumovou špičku. Ta je pro tento model charakteristická.

Nike Blazer Mid ’77 Suede

Zajímavou volbou pro ty, kteří si přejí spíše poněkud zvýšené boty, je model Blazer Mid ’77 Suede. Vyznačuje se tím, že v podstatě boty vypadají stejně jako tenisky, nicméně jsou o něco vyšší. V roce 1973 se jednalo o nejlepší botu, která se používala na basketbalovém hřišti.

Vždyť název bot pochází od Portlandských Trail Blazers. Moc hezké jsou tyto boty především v zelené barvě.

Stylové Nike Air Max 97

Vsadit můžete určitě také na Nike 97 Air Max.

reklama

Jedná se o tradiční boty, jež vznikly již v roce 1997. A proč vlastně Air Max? Stačí se jenom podívat na specifickou podrážku, která fakticky představuje jakousi bublinu. Celou tenisku provázejí charakteristické výrazní linie, jež stoprocentně nepřehlédnete.

Vybírat je možné u této řady ze spousty nejrůznějších barevných variací, jež stojí za to. Co se týká pohodlí, tak to bude maximální. Ať už budete boty používat pouze pro obyčejnou chůzi nebo na sportování.

Tradiční Adidas Originals Gazelle

Líbí se vám tradiční běžecké boty, nicméně rádi byste v podobných také chodili běžně po ulici? Ano, proč také ne? Stačí si pořídit Adidas Originals Gazelle. Tyto boty vznikly již v polovině 60. let. Jméno získaly po slavné atletce Wilmě Rudolph.

reklama

Tato žena dosáhla na tři zlata na olympiádě v Římě. Tak jako tak se jedná o tradiční obuv vyznačující se poměrně konzervativním vzhledem. Hodně oblíbené jsou tyto boty především v černobílém provedení. Tmavou černou barvu doplňují klasické tři bílé pruhy Adidas.

Nakoupit si tyto boty a mnohé jiné můžete za velmi výhodné ceny prostřednictvím katalogu Flexdog.

Výběr je tady obrovský.

Zdroj obrázku: Guas / Shutterstock.com

reklama
Související články
Prokrastinace představuje fenomén odkládání plnění povinností a úkolů. Místo toho se člověk raději věnuje nedůležité činnosti, nebo přímo nicnedělání. Rozhodně si však při ní neodpočinete, nestojí za ní ale ani lenost. Co ji způsobuje a jak s ní zatočit? Podle odborníků je prokrastinace výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů, zejména těch náročných a […]
Večeře v rodinném kruhu jsou příjemným zakončením dne, příležitost se uvolnit a popovídat si se svými blízkými. I když je Češi milují, každý den si je dopřává jen 9 % rodin. Alespoň třikrát týdně pak 60 % rodin. Společné večeře přitom přinášejí spoustu výhod, včetně zdravotních. Třeba… Nejnovější průzkum uskutečněný v září tohoto roku American Heart Association, […]
Na tuto otázku mohou pomoci odpovědět lidé, kteří přežili válku v Jugoslávii! Výzkumníci centra CEITEC Masarykovy univerzity hledají dobrovolníky pro mezinárodně uznávanou studii… Stres je přirozenou reakcí organismu na vnímané hrozby nebo problémy. Vyvolává v našem těle řadu fyziologických změn, včetně uvolňování stresových hormonů, jako je kortizol a adrenalin. Zatímco krátkodobý stres může být pro […]
Až se astronauti poprvé po více než 50 letech vrátí na Měsíc v rámci mise NASA Artemis III, budou mít na sobě skafandr nové generace. Lepší, flexibilnější, odolnější, pohodlnější. Pokročilý speciální oblek zajistí, že astronauti budou vybaveni vysoce výkonným a robustním vybavením a že se do něj vejde mnoho typů lidských postav. Nový skafandr Axiom […]
Neodvratitelná je sudba vysychajícího Aralského jezera. Z kdysi obří vodní plochy zůstal jen malý pozůstatek na kazašské straně hranice. Zcela stejný osud však hrozí i dalším jezerům – mezi nimi i Urmijskému jezeru v Íránu, které bývalo největším jezerem na Blízkém východě. Voda v bezodtokém jezeře, které mělo dříve rozlohu 5000 km2 jako Ústecký kraj, ubývá nepřetržitě od […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz