Domů     Zajímavosti
Několik tipů na moderní pánské boty pro slunný podzim

komerční sdělení

Podzim zatím vypadá z hlediska počasí velmi dobře. Užívat si můžeme spousty slunných dní a relativně teplého počasí. Tomuto trendu se vyplatí přizpůsobit i z hlediska oblečení a obuvi. Vystačíte si pouze s menším množstvím vrstev a provětrat můžete také podzimní boty.

Případně není problém pořídit si nové, které letos ještě využijete. Nabídka je poměrně bohatá a na spousty modelů se vztahují výrazné slevy. My se na některé zajímavé boty, jež nyní využijete, podíváme mnohem podrobněji.

Neotřelý design Converse Chuck 70 Renew

Naším prvním tipem jsou pánské boty Converse Chuck 70.

Jedná se o remake modelu, který spatřil světlo světa v roce 1970. Své jméno nesou po obchodním zástupci firmy Converse, Chucku Taylorovi. Typické jsou především zvýšenou podrážkou. U zmiňovaného modelu je pestrobarevná, přitom základní je u nich tmavý odstín.

Samotná bota má béžovou barvu, jež dokonale ke zmiňované podrážce padne. Stejnou barvu má také šněrování. Zapomenout nemůžeme ani na mnohem pevnější gumovou špičku. Ta je pro tento model charakteristická.

Nike Blazer Mid ’77 Suede

Zajímavou volbou pro ty, kteří si přejí spíše poněkud zvýšené boty, je model Blazer Mid ’77 Suede. Vyznačuje se tím, že v podstatě boty vypadají stejně jako tenisky, nicméně jsou o něco vyšší. V roce 1973 se jednalo o nejlepší botu, která se používala na basketbalovém hřišti.

Vždyť název bot pochází od Portlandských Trail Blazers. Moc hezké jsou tyto boty především v zelené barvě.

Stylové Nike Air Max 97

Vsadit můžete určitě také na Nike 97 Air Max.

Jedná se o tradiční boty, jež vznikly již v roce 1997. A proč vlastně Air Max? Stačí se jenom podívat na specifickou podrážku, která fakticky představuje jakousi bublinu. Celou tenisku provázejí charakteristické výrazní linie, jež stoprocentně nepřehlédnete.

Vybírat je možné u této řady ze spousty nejrůznějších barevných variací, jež stojí za to. Co se týká pohodlí, tak to bude maximální. Ať už budete boty používat pouze pro obyčejnou chůzi nebo na sportování.

Tradiční Adidas Originals Gazelle

Líbí se vám tradiční běžecké boty, nicméně rádi byste v podobných také chodili běžně po ulici? Ano, proč také ne? Stačí si pořídit Adidas Originals Gazelle. Tyto boty vznikly již v polovině 60. let. Jméno získaly po slavné atletce Wilmě Rudolph.

Tato žena dosáhla na tři zlata na olympiádě v Římě. Tak jako tak se jedná o tradiční obuv vyznačující se poměrně konzervativním vzhledem. Hodně oblíbené jsou tyto boty především v černobílém provedení. Tmavou černou barvu doplňují klasické tři bílé pruhy Adidas.

Nakoupit si tyto boty a mnohé jiné můžete za velmi výhodné ceny prostřednictvím katalogu Flexdog.

Výběr je tady obrovský.

Zdroj obrázku: Guas / Shutterstock.com

reklama
Související články
Stovky kreseb, táhnoucích se desítky kilometrů přes vyprahlou krajinu na jižním pobřeží Peru, představují pro odborníky tu pravou badatelskou výzvu. Znázorňují totiž nejen kočky, opici, kolibříka a lamy, ale údajně také astronauta. Kdo je namaloval, a proč? Neobyčejná galerie geoglyfů, jak jsou obrazce nazývány, leží zhruba 500 kilometrů od hlavní peruánské metropole, Limy. Ačkoli je […]
Neuvěřitelný skutečný příběh Livie Drusilly, manželky císaře Augusta, ožívá tento měsíc na kanále Epic Drama. DOMINA nabízí divákům poutavý pohled na starověký Řím, konkrétně na období kolem roku 27 př. n. l. Seriál v podání režiséra Davida Evanse je však založen na příbězích žen, které stály v pozadí tehdejších mocných mužů. Hlavní postavou je Livia […]
Mikrobi a houby se podle nejnovějšího výzkumu, nedávno zveřejněného v časopise Nature Microbiology, vyskytují na rozkládajících se tělech s překvapivou časovou i množstevní přesností, a to bez ohledu na prostředí, v němž se nachází mrtvé tělo. To by mohlo pomoci odborníkům na forenzní vědy s určováním přesné doby smrti těchto obětí. Po smrti dochází k […]
Měl pověst nejděsivějšího predátora, jaký kdy „kraloval“ mořským hlubinám. Z pomyslného trůnu byl však evolucí sesazen již před 2,6 miliony let. Anebo nám věda něco zamlčela? Ztělesněná noční můra… I tak by se dal nazvat osobní střet se žralokem bílým (Carcharodon carcharias). Jeho dávný příbuzný, megalodon (Carcharocles megalodon), ale dokázal být ještě děsivější. Zatímco délka […]
Pacienti s celiakií, pšeničnou alergií a intolerancí se konečně dočkají bezlepkového pečiva kvality konvenčního pečiva. Novou recepturu vyvinul tým výzkumníků společnosti Perník s.r.o., Mikrobiologického ústavu AV ČR, Výzkumného ústavu potravinářského Praha a firmy RADANAL s.r.o. Technologická agentura České republiky (TA ČR) podpořila tento projekt v rámci Programu EPSILON.   Bezlepková bageta je výsledkem čtyřletého výzkumného […]
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz