Domů     Medicína
Konec pandemie je v nedohlednu. Ženy, zkraťte si s partnerem čas aktivitami v ložnici a kupte mu TOTO!
Martin Macourek
od Martin Macourek 9.6.2021

komerční sdělení

Více času doma a mimo společnosti známých můžete využít i na utužení partnerského vztahu. Jak? Přece v ložnici, nyní to budete mít jednodušší!

Jedním z nejčastějších problémů, o kterých se příliš nemluví, je příliš krátká výdrž muže během milování. Mnoho párů rezignuje na řešení tohoto stavu a místo toho akceptují méně komfortu. Výsledkem bývá rostoucí zklamání a nedostatek motivace pro vzájemný intimní život. Naštěstí, tento problém se již dá překonat..

Obtíže s příliš krátkou výdrží

Nedostatečná výdrž v posteli bývá způsobena nejčastěji dvěma faktory. Prvním je rychlý pokles tvrdosti erekce, druhým bývá příliš rychlá ejakulace.

reklama

Pokud jde o první problém, ten ve velké míře bývá ovlivněn nedostatečným prokrvením penisu a udržením krve v topořivých tělesech. V dnešní době to negativně ovlivňují i nedostatek pohybu, špatná životospráva, kouření, stresové situace a zvýšená konzumace alkoholu. Pochopitelně, rizikovým faktorem bývá i vyšší věk.

Objevit se mohou například při větší únavě nebo následkem konzumace alkoholu. Ano, tyto faktory jsou důležité, ale nemají takovou moc, aby u vás způsobily permanentní problém tohoto typu. Pokud stav podceníte, právě k něčemu takovému směřujete.

Možnosti, jak prodloužit pohlavní styk

Chcete-li zlepšit kvalitu milování u partnera, je třeba začít právě se zmíněnými faktory ovlivňujícími erekci. To samo o sobě ale stačit nebude.<

reklama

Na problém s příliš rychlým vyvrcholením v důsledku předčasné ejakulace se používají například znecitlivující gely, krémy a prezervativy. Jejich nevýhodou je snížení pohodlí při sexu, z čehož vyplývá i zhoršení zážitku pro oba partnery.

Navíc, tyto prostředky neřeší kvalitu erekce, což je pro ženy velmi důležitý faktor. Je jasné, že by to chtělo něco komplexnější, abyste si mohli užít pandemii alespoň v posteli na 100%. Dobrou zprávou je, že věda na tyto potíže již našla řešení a to v podobě speciálních přípravků pro muže v podobě kapslí nebo tablet.

eJoy® LONG je nejvíce pohodlné řešení

Příkladem takového produktu je eJoy® LONG. Jde o poměrně nový a inovovaný volně dostupný přípravek v podobě orálních kapslí. Stačí 2 tobolky zapíjet vodou zhruba 30 minut před stykem a váš partner bude připraven do akce.

reklama

Cílem eJoy® LONG je zlepšit kvalitu erekce, zvýšit sexuální apetit a zejména prodloužit dobu pohlavního styku.

To dosahuje přes dva mechanismy: prvním je podpora delšího a tvrdšího ztopoření a druhým snížení citlivosti penisu a erotogenních zón, což oddálí vyvrcholení. Tyto účinky nastoupí obvykle do 30 minut a trvají a několik hodin.

eJoy® LONG přitom není u nás vůbec nepopsaným listem. Pokud jste se s touto značkou nesetkali, vězte, že výrobce je na trhu již od roku 2016 a desítky tisíc mužů s ním mají dlouhodobě výbornou zkušenost!

Bez komplikací i vedlejších účinků

Působení eJoy® LONG je založeno na působení bylinných afrodiziak a látek s přirozeným vlivem na krevní oběh. Nemusíte se bát, že byste vystavily partnera nějakému riziku zdravotních komplikací nebo závažných nežádoucích účinků.

Dvojice extraktů Tribulus Terrestris a Maca patří přitom k dlouhodobě ověřeným a velmi účinným afrodiziakem.

Právě tyto dvě bylinky tvoří základ přípravku a působí na zvýšení libida, čili chuti na sex. Na prodloužení pohlavního styku zas působí aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin, které zlepší kvalitu, délku a zejména pevnost erekce.

Velmi důležitou složkou je extrakt z byliny Panax Ginseng, což je Asijský ženšen. Tato rostlina ovlivňuje nervový systém a uklidňuje ho, má také účinek na snížení citlivosti na sexuální dráždění. Výsledkem je oddálení vyvrcholení a ejakulace.

Exkluzivní sleva 20% právě během pandemie

Výrobce přípravku nabízí navíc právě v tomto období speciální slevu spojenou s pandemií. Pokud během objednávky zadáte slevový kupón KARANTENA, získáte dodatečnou cenovou akci 20% z cenný každého balení eJoy® LONG..

Na koupi můžete využít oficiální eshop značky na www.ejoytablety.cz, kde si umíte vybrat základní balení s 24 tobolkami, ale i cenově výhodné balení s obsahem až 168 kapslí.

Ať už si vyberete jakékoliv balení, se speciální slevou ho získáte ještě výhodnější. Nemusíte nikam chodit, celý nákup uděláte z pohodlí domova a klidně i přes smartphone. Doručení si můžete vybrat domů, na poštu i do zásilkových a díky diskrétnímu balení se váš muž nedozví, jaké překvapení jste si pro něj nachytali!

reklama
Související články
V Česku ročně selže srdce 60 000 lidí, kteří se tak přidají k více než čtvrt milionu stávajících pacientů. Podle kardiologů toto číslo dlouhodobě poroste a do roku 2030 stoupne počet lidí se srdečním selháním o 50 % – na 450 000.   Choroby srdce a cév podle České kardiologické společnosti způsobují přes 40 % […]
Vzbudíte se a nic vás nebaví, netěší. Máte pocit, že je všechno špatně, že se život otočil naruby. Jenže svět zůstal stejný, to si na vás dělá „zálusk“ deprese. Toto onemocnění by se podle Světové zdravotnické organizace (WHO) mohlo v roce 2030 stát druhým nejfrekventovanějším onemocněním na světě. Lidé si poměrně často stěžují, že „mají […]
Nejprve je dobré si říci, co to vlastně je barefoot obutí. Tyto boty mají simulovat chůzi naboso, odtud také anglický výraz barefoot (bosá noha). Jejich základními vlastnostmi jsou – dostatečný prostor pro chodidlo a prsty, tenká, měkká a flexibilní podrážka, která umožňuje vnímat povrch, po kterém chodíme a nulový drop, neboli pata i špička v […]
Pro mnoho lidí je Alopecia areata přechodným problémem, při němž se malá místa vypadávání vlasů spontánně zotaví během několika měsíců. Pro ostatní je ale realita poněkud jiná. Z jedné italské studie vyplynulo, že jedna třetina pacientů se ztrátou vlasů na hlavě o 25 až 50 % měla při dlouhodobém sledování stále aktivní skvrnité onemocnění, přičemž […]
Telemedicínská konference LIFMAT 2022 v Praze představila revoluční novinky z oblasti umělé inteligence a moderních technologií ve zdravotnictví. Její součástí byla i interaktivní výstava. Cílem konference bylo ukázat, že telemedicína je efektivní způsob, jak zjistit více o svém zdraví. Předváděné technologie umí například odhalit diabetes ze scanu oka nebo melanom kůže přes fotoaparát a aplikaci […]
reklama
Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama
Copyright © RF-Hobby.cz